Bendruomenės nariai pakartojo ekskursiją į Nidą

Šilti vasaros orai džiugina daugelį ir kviečia keliauti, ilsėtis, grožėtis  Lietuva. O kur kitur geriau, jei ne prie jūros, gali atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių? Būtent todėl kelionė į Nidą ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ narių buvo labai laukta, o visi norintys netilpo į vieną autobusą. Kelionę nuspręsta pakartoti.

Birželio 3-ioji išaušo šilta ir saulėta, o prie miesto stadiono susirinkęs pusšimtis ,,Radviliškio krašto bendruomenės narių“ buvo pakilios nuotaikos, džiaugsmingai nusiteikę ir su nekantrumu laukė prasidėsiančios kelionės.

Kelionė neprailgo, nes važiuojant, kad ir pro autobuso langą, grožėtasi Lietuvos kraštovaizdžiu, džiaugtasi saulės spinduliais, kalbėtasi su bendrakeleiviais, o tik persikėlus iš Klaipėdos į Smiltynę, ekskursantai grupelėmis pabiro kas kur: vieni į delfinariumą, kiti į Jūrų muziejų, treti – prie jūros. Laikas Smiltynėje pralėkė greitai, o ekskursijos dalyviai netrukus vėl sėdo į patogų autobusą ir pajudėjo Nidos link.

Vos atvykus į Nidą, ant Parnidžio kopos nusifotografuota bendrai ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ nuotraukai, o tada ekskursijos dalyviai, nuvežti į Nidos centrą, pabiro po visą kurortą. Vieni skubėjo įmerkti kojas į Baltiją, kiti – nusifotografuoti ant Kernagio suolelio, treti patraukė tiesiog pavaikštinėti Nidos gatvelėmis, pakvėpuoti gaiviu oru ir pasidžiaugti nuostabia kurorto atmosfera.

Ekskursijos į Nidą dalyviai nuoširdžiai dėkingi atsižvelgusiam į bendruomenės narių pageidavimus ir ekskursiją pakartotinai suorganizavusiam ,,Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkui Gediminui Lipnevičiui bei kelionėje jais besirūpinusiai administratorei Dovilei Dapkutei.
,,Tikimės, kad kelionės į Lietuvos pajūrį bus organizuojamos ir toliau, kad turėtumėme galimybę nors ir trumpai pasimėgauti Baltija, Kuršių mariomis ir tiesiog atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdieninių rūpesčių“, – dalijosi mintimis ekskursijos dalyviai.

,,Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts