Bendruomenės nariai lankėsi populiaraus atlikėjo koncerte

 

Vytautas Šiškauskas – vienas populiariausių vyresnės kartos scenos atstovų Lietuvoje. Atlikėjas  koncertuoja labai dažnai ir nuolat keliauja po Lietuvos miestus ir miestelius. Dainininkas daugiau žinomas kaip lyriškų dainų atlikėjas, betarpiškai ir nuoširdžiai bendraujantis su publika.

Vasario 9 d. Vytautas Šiškauskas savo gerbėjus kvietė į Radviliškio kultūros centre vykusį koncertą „Padainuokime kartu“. Populiaraus atlikėjo koncerte apsilankė nemažas būrys „Radviliškio krašto bendruomenės“ narių. Kadangi dainininkas garsėja kaip moterų numylėtinis, bendruomenės moterys taip pat buvo sužavėtos jo sceninės kultūros, bendravimo meno.

Koncerto metu dainininkas pasivaikščiojo po salę, kvietė žiūroves kartu padainuoti. Radviliškiečiai dainininkui už nuoširdumą atsilygino tuo pačiu – padovanojo saldainių.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai pakvietė Vytautą kartu nusifotografuoti ir jis maloniai sutiko.  „Tai labai charizmatiškas vyriškis, elegantiškai atrodantis bei labai kultūringai besielgiantis scenoje“,- komplimentus populiariam atlikėjui žėrė bendruomenės moterys.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts