Bendruomenės namuose – spektaklio premjera

„Radviliškio krašto bendruomenė“  garsėja savo dainininkais ir muzikantais, o nuo  sausio 14 dienos garsėja ir savo aktoriais. Šį pirmadienį bendruomenės namuose „Kavos popietės“ metu  įvyko ilgai laukto bendruomenės narių spektaklio – komedijos „Meilės labirintuose“ premjera.

Bendruomenės aktorių trupė – Zita Červinienė, Ona Kazlovskaja, Juozas bei Juozapa Tarvydai – su savo vadove Reda Petrauskiene atsakingai ruošėsi pasirodymui, ne vieną valandą praleisdami repeticijose. Premjera pavyko – spektaklio pasižiūrėti susirinko pilna salė žmonių.

Spektaklis „Meilės labirintuose“ sudarytas iš komiškų situacijų, kurias patiria Juozapas, rinkdamasis žmoną. Jaunikio būta labai priekabaus: viena pretendentė į sutuoktines per stambi, kita gal ir tiktų, tačiau klausimas, ar daug kailinių turi, trečiai pretendentei jaunikis liepia nupirkti alaus.

Įsibėgėjus veiksmui paaiškėja, kad Juozapas turi draugę – Stasę, su kuria jau ne vienerius metus draugauja. Pretendentės į Juozapo širdį bei ranką demonstravo savo talentus, dovanojo jam dovanas.

Spektaklio vedėja R. Petrauskienė  pakvietė ir iš salės moteris, kurios norėtų tapti Juozo nuotakomis. Išdrįso tik viena „nuotaka“ – Teresė Kojelienė.
Žiūrovai negailėjo plojimų bei komplimentų aktoriams, labai nuoširdžiai bei profesionaliai vaidinusiems. „Čia buvo pirmasis vaidinimas, dabar nekantraudami lauksime antro, trečio ir daugelio kitų“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius, dėkodamas už nuotaikingą reginį. Didžiausių padėkų sulaukė spektaklio vadovė bei režisierė R. Petrauskienė. Aktorių vadovei bei visiems vaidinusiems buvo įteikta savaitraščio „Radviliškio kraštas“ prenumerata.

„Radviliškio krašto“ informacijaTotal
0
Dalinasi
Related Posts