Bendruomenė sėkmingų rinkimų rezultatų sulaukė šokdama ir dainuodama

Kovo 3 d. vykusiuose rinkimuose į rajono Tarybą bei merus pirmą kartą dalyvavo „Radviliškio krašto bendruomenė“, iš savo narių suformavusi nepartinį visuomeninį rinkiminį komitetą „Už geresnį gyvenimą visiems“. 
Viso rinkiminio laikotarpio metu bendruomenės nariai, kartu su pirmininku Gediminu Lipnevičiumi, įtemptai dirbo: dalyvavo televizijos laidose, debatuose, reklamavosi socialiniuose tinkluose. Kadangi rinkimuose „Radviliškio krašto bendruomenės“ nariai dalyvavo pirmą kartą, būta visko: klaidų, nesusipratimo, kartais ir nesusikalbėjimo. Šių rinkimų metu turėta ambicijų laimėti kelias vietas Taryboje, o pirmininką G. Lipnevičių  bendruomenė delegavo kaip kandidatą į rajono mero postą.
Kovo 3 d., baigiantis balsavimui skirtam laikui, „Radviliškio krašto bendruomenės“ narius, palaikiusius visuomeninio rinkiminio komiteto „Už geresnį gyvenimą visiems“  kandidatus į rajono Tarybą, bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius pakvietė kartu sulaukti rinkimų rezultatų, padiskutuoti, kas buvo padaryta gerai, o kas nelabai pavyko.
Belaukiant rinkimų rezultatų paskelbimo, bendruomenės nariams buvo parodytas jau antras bendruomenės aktorių spektaklis „Pusmergės parodymai teisme“, kuris sukėlė nemažai juoko bei dovanojo gerą nuotaiką (spektaklio režisierė Reda Petrauskienė). Aktoriams bei jų vadovei buvo atsidėkota gausiais aplodismentais.

Kad nebūtų liūdna laukti Vyriausiosios rinkiminės komisijos  skelbiamų balsavimo rezultatų, bendruomenės nariai vaišinosi savo atsineštomis vaišėmis, šoko, dainavo, bendravo.
Sužinoję, kad  pirmą kartą rinkimuose dalyvavę bendruomenės nariai su visuomeniniu komitetu „Už geresnį gyvenimą visiems“ Taryboje gavo dvi vietas – Tarybos nariais išrinkti G. Lipnevičius ir V. Aleknienė –  šventės dalyvius tai labai nudžiugino  ir linksmybės tęsėsi iki paryčių.
„Džiugu, kad bendruomenės narių pirmieji rinkimai tokie sėkmingi, nes gauti radviliškiečių pasitikėjimą net 2 mandatais pirmuose rinkimuose – tikrai geras rezultatas. Mes ir toliau eisime tuo pačiu keliu ir dėsime visas pastangas, kad Radviliškyje būtų gera gyventi visiems. Ačiū visiems Radviliškio miesto ir rajono gyventojams, kurie pasitikėjo manimi, mūsų nepartinių sąrašu, nes tik bendromis jėgomis mes galime padaryti daugiau“,- sakė „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas, išrinktas į rajono Tarybą, G. Lipnevičius.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts