Bendruomenė didėja – Voskoniuose išrinkta vadovė

Voskoniuose išrinkta „Radviliškio krašto bendruomenės“ skyriaus vadovė. Ja tapo Edmuntina Beconienė. Šio skyriaus vadovė perduos Voskonių bendruomenės nariams  aktualią informaciją apie renginius, keliones, derins labdaros atvežimą, pagalbą nukentėjusiems nuo gaisro.

„Radviliškio krašto bendruomenė“ džiaugiasi nauja Voskonių skyriaus vadove Edmuntina Beconiene . Edmuntina – aktyvi moteris, norinti dirbti, kurti, vystyti bei plėtoti bendruomenės veiklą. Kartu su ,,Radviliškio rajono paramos centru’’ vadovė organizuos labdaros atvežimą, derins pagalbą nukentėjusiems nuo įvairių nelaimių bei negandų.

„Taigi, mieli Voskonių kaimo gyventojai, norintys prisijungti prie ,,Radviliškio krašto bendruomenės’’  ir keliauti, veikti, daryti gerus darbus kartu, kreipkitės į savo naują vadovę Edmuntiną Beconienę. Primenu, kad tapimas bendruomenės nariu yra visiškai nemokamas, nėra nario ar kitų mokesčių, o taip pat galima priklausyti ir kelioms bendruomenėms vienu metu“,- sakė „Radviliškio  krašto bendruomenės“ bei „Radviliškio rajono paramos centro“ vadovas Gediminas Lipnevičius.

Jeigu Jūs esate aktyvus, sąžiningas, padorus rajono gyventojas, gyvenantis Acokavuose, Alksniupiuose, Kutiškiuose, Aukštelkuose ar Gražioniuose, Grinkiškyje, Tyruliuose, Durpyno gyvenvietėse, kviečiame jungtis prie  „Radviliškio krašto bendruomenės“ ir atstovauti savo gyvenvietei.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės tel. 8 655 595 595. Bendruomenė šiuo metu vienija virš 1700 Radviliškio rajono gyventojų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts