Bendruomenės nariai lankėsi įspūdingame šou

 

Sausio 27 d. Radviliškio  kultūros centre vyko tarptautinio projekto-miuziklo „Čigonų princesė“ premjera. Įspūdingame renginyje pabuvojo nemažai „Radviliškio krašto bendruomenės“ narių.

 

Šis Lietuvoje analogų neturintis renginys – tai muzikinio projekto „GIPSY PRINCESS ŠOW“ koncertinio turo per visą Europą dalis, kuriame dalyvauja 10 atlikėjų. Tai nuostabaus balso savininkai solistai: unikalaus balso savininkas Rinaldo (Latvija) ir žavingoji Ana (Ispanija), čigoniško šokio žvaigždės: Lilijana ir RADA (Ukraina), Margarita ir Vita (Latvija).

Šį renginį papuošė muzikantai: gitaros meistras Agry Rich (Airija), perkusininkas Mark Logian (Armėnija) bei smuikininkas virtuozas Kaspars Pudniks (Latvija).

Šį muzikinį šou sukūrė prodiuseris, legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjas Viktoras Prapras (Lietuva).

Atlikėjai atsivežė scenografiją, dekoracijų, specialią techniką ir 40 komplektų sceninių rūbų.

Miuziklas „Čigonų princesė“ – tai dainos, šokio ir muzikos fiesta, kurioje apjungti gražiausi pasauliniai kūriniai, atliekami čigoniškai, ispaniškai, rusiškai ir lietuviškai.

Šis muzikinis projektas 2016 m. vasarą pelnė daugybę apdovanojimų festivaliuose Lenkijoje, Slovakijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir savo išskirtinumu jau yra pavergęs gerbėjų širdis visoje Europoje.
„Radviliškio krašto bendruomenės“ narius sužavėjo įspūdingi šokiai, čigoniški romansai, spalvingi atlikėjų kostiumai.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts