Bendrijos gyventojai kuria kalėdinę nuotaiką

Daugiabučio namo bendrijos „Rytas – Šalna“ gyventojai ruošiasi sutikti šv. Kalėdas ir Naujuosius Jaučio metus su puikia šventine nuotaika, nors ir karantinas. Aišku, laikantis sveikatos ministrų rekomendacijų.

Namo gyventojai, kaip ir kiekvienais metais, stengiasi savo laiptines, savo aukštus kuo išradingiau, įvairiau, sumaniau, kūrybiškiau papuošti įvairiais žaisliukais, girliandomis. Kas eglutę puošia, kas pušies šaką, ant langų klijuoja lipdukus ir popierines žvaigždes, dekoracijas.

Mūsų bendrijos gyventojai originalūs, išradingi, kūrybiški – moka puošti aplinką ir sukurti šventinę nuotaiką sau ir savo artimiesiems.
Kiekvienais metais pirmoji savo laiptinės  aukštą  papuošia Vaida. Mama, drauge su savo penkiais vaikučiais, labai gražiai, vaizdingai, sumaniai  bei spalvingai papuošia eglutę, dekoruoja langus. Šie papuošimai labai pagyvina laiptinę. Ketvirtas aukštas taip pat labai gražiai papuošė gyvą pušies šaką. Ši dekoracija sukuria kalėdinę nuotaiką. Tai mūsų Aistė – puiki kompozicijų kūrėja.

Dar viena namo gyventoja Emilija savo buto langą pasipuošė savo rankų darbo nertomis šventinėmis figūrėlėmis, snieguolėmis
Su dideliu noru ir įkvėpimu bendrijos moterys  puošė erdves ir džiaugėsi bendro darbo rezultatu. Šiemet Kalėdų senelis dėl karantino nebeatneš bendrijos vaikučiams dovanėlių, nes bijo pats susirgti ir vaikučius susargdinti.

Visiems bendrijos gyventojus, kurie puošė savo laiptines, dėkoju už šilumą, už džiaugsmą, suteiktą mums. O visiems likusiems gyventojams linkiu stiprybės, sveikatos, namų šilumos, spindinčių ir prasmingų švenčių. Tegul šios Kalėdos ir Naujieji metai atneša laimę į Jūsų namus ir džiaugsmą į Jūsų širdis.

Laimingų Šventų Kalėdų ir džiaugsmingų Naujųjų metų. Tegul Covid-19 aplenkia mūsų namą ir mūsų gyventojus.

Bendrijos „Rytas-Šalna“ pirmininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts