Basonas

Vakarais, o ir laisvomis nuo darbo dienomis paskaitau „Radviliškio kraštą“. Ten savo rašinius kartas nuo karto spausdina V. Mikalauskis pravarde Masonas. Taip ir pasirašo po savo straipsniais.

Pats gyvenu Vaižganto gatvės gale. Adreso neduosiu, nes nenoriu afišuotis. Be to, žmona pradės auklėti. Ji taip pat nemėgsta viešumos. Tačiau kasdien regiu dalykus, kurie nepuošia miesto, ypač prieš didžiausias metų šventes.

Gerb. redakcija, jei galite, atsiųskite savo korespondentą su fotoaparatu. Jis galėtų įamžinti sudriskusius fotelius, čiužinius, kurie tikriausiai priklausė kokiam girtuokliui ir narkomanui, klozetus, įtartinus maišus prie Stiklo g. 8. Taip pat perpildytus šiukšlių konteinerius prie Stiklo g. 10. Mano kaimynystėje prie Dariaus ir Girėno g. 60 voliojasi lovų liekanos, kažkokie stiklai, kartono dėžės. Naktimis, vakarais, o kartais ir rytais šiame kvartale nuolat pokši fejerverkai. Matyt piemenys neturi ką veikti. Tik galvoju, kad cigaretes, vynelio, alaus tokiems pienburniams nuperka suaugę dėdės.

Paverkšlenau, atsiprašau, kad trukdau gerb. redakcijos darbuotojus, bet turiu pasiūlymą. Jeigu jau Jūsų laikraštyje rašo Masonas, praminęs patį merą Piziumi, tai kodėl ir seniūnui nesuteikus pravardės. Pagal Masoną tai galėtų būti Basonas. Na, toks prietaisas naudojamas ligoninėje ar slaugant sunkų ligonį namuose. Visai nežiūri tvarkos mieste. Jei išspausdinsite mano rašinėlį – dėkui.

Paulius Ropė

Total
0
Dalinasi
Related Posts