Baisogalos „Žolynėliui“ – 12

Gegužės 21 d. Baisogalos kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Žolynėlis“ paminėjo savo kūrybinės veiklos 12-tąjį gimtadienį.

„Žolynėlis“ – tai dvidešimt žolelių, gėlelių. Kiekvienas su savo charakteriu, savo keistenybėmis ir įdomybėmis, su savo nuomone ir principais, tačiau be galo draugiški, linksmi ir vieningi, nes žaliuoja ir veši šiame „Žolynėlyje“ jau dvylika metų. Nuo tada, kai tėveliai atvedė juos, 4–6 metukų vaikučius, studijuoti šokio meno paslapčių, tai iki šiandien jie ir studijuoja: draugauja vieni su kitais, su vadove Jūrate ir lietuvių liaudies šokiu.

Šventinėje popietėje dalyvavo šokėjai, jų artimieji. Taip  pat kolektyvą pasveikino ir Radviliškio rajono savivaldybės meras V. Simelis, Baisogalos miestelio seniūnė R. Masiulienė, Baisogalos gimnazijos direktorė R. Juškevičienė ir pavaduotoja A. Juzukonienė, Baisogalos mokyklos-darželio direktorė A. Krugelienė ir pavaduotoja G. Areliūnienė, Baisogalos kultūros centro direktorė J. Juškaitė, kolegos, šokėjų tėveliai, seneliai.
Šventinės popietės dalyviai ir svečiai grožėjosi „Žolynėlio“ šokėjų atliekamais šokiais, vaizdo siužetais.

Baisogalos kultūros centro informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts