Socialiniai tinklai

Aktualijos

Baisogaloje tęsiasi „Protų mūšiai“

Avatar

Paskelbta

data

2018-10-25  įvyko paskutinis 4 turo žaidimo ,,Šaukštu proto neįkrėsi” žaidimas, kuriame susitiko komandos ,,Unijonės”, ,,Sėsk, 2″, ,,Šiaurinė lapė” ir ,,Suspėjom”. Žaidime  pirmą vietą užėmė komanda ,,Suspėjom”, surinkusi 22 taškus.  Antrais tapo komanda ,,Unijonės”, surinkusi 21  tašką, trečiaisiais tapo komanda ,,Sėsk, 2″, surinkusi 18 taškų, ir ketvirti – komanda ,,Šiaurinė
lapė”, surinkusi 15 taškų. Sekantį kartą komandos į 5 -tąjį, paskutinį šių metų turą, rinksis 2018-11-08 ir žaidime susitiks komandos ,,Riešutas”, ,,Sėsk, 2″, ,,VIVEG” ir ,,Granulita”.

Žaidimo organizatorių informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Informacija šaškių ir šachmatų mėgėjams

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio m. kultūros ir poilsio parke, prie Latvių kultūros
centro, kiekvieną antradienį 19 val. renkasi šaškių ir šachmatų
mėgėjai. Kviečiame visus norinčius pažaisti.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Dviračių žygis

Avatar

Paskelbta

data

Šių metų birželio 18d. mokytoja, auklėtoja Kristina Butkuvienė kartu su specialaus ugdymo skyriaus mokiniais vyko į sportinį žygį su dviračiais prie Arimaičių ežero. Aktyviai popietinėje sportinėje grupėje ,, Sportininkai” įvaldę fizines galimybes ir kasdien treniravęsi su dviračiais mokiniai, nuo mokyklos iki Arimaičių ežero per Pavartyčių kaimą senuoju keliu į abi puses paskaičiavus nuvažiavo 16 km. Mokiniams žygis neprailgo, jie pakeliui aplankė Šeduvos malūną, Velžių piliakalnį, kavinę ,,Žirnelį”, kavinės ,, Žarijos” aplinką, bei gėrėjosi ežero gamta, paplūdimiu ir saugiai grįžo į gimnaziją.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019