Baisogala palydėjo vasarą

Karšta ir sausa buvo liepa, bet atėjus paskutiniam vasaros mėnesiui orai gerokai pasikeitė. Prasidėjo lietūs, atvėso orai, ir jau nuo Žolinės net ir mėgėjai paplaukioti nustojo maudytis. Kultūros centro darbuotojų kolektyvas nutarė iškilmingai ir su trenksmu palydėti karštą vasarą ir tai labai tiko prie mūsų pamėgtų maudynių – prie jūros, kaip skelbė afiša.

Rugpjūčio 22-ją, šeštadienį, gausiai rinkosi šios šventės dalyviai. Ir ne tik vietiniai. Atvykstančius registravo prie įvažiavimo staliuką pasistačiusio Vilija Kaščionienė su Asta Jurevičiene. Dar nepaskaičiuota, bet atrodo, kad buvo susirinkę apie 800 žiūrovų ir dalyvių 13 val. Kultūros centro meno vadovas Paulius Kablys paskelbė programos pradžią. Šventę linksma daina profesionaliai įrengtoje scenoje pradėjo du šaunūs „žemaitukai“ iš Plungės.

Vėliau sekė sporto varžybos. Sumanyta jų įvairių, dauguma jų tiko įvairaus amžiaus sporto mėgėjams. Nuo pat atidarymo pradžios prasidėjo pliažo tinklinio varžybos du prieš du. Labai daug komandų varžėsi ant puikiai įrengto aikštelės smėlio. Joms pasibaigus, čia pat buvo traukiama virvė. Šis sportas skirtas basiems.

Visi vandens sporto mėgėjai turėjo galimybę paplaukioti ir pašokinėti nuo tramplino. Vanduo jau atvėso, tad norinčių pasimėgauti vandens slidėmis buvo nedaug.

Didelio susidomėjimo sulaukė rankų lenkimas, kuriam teisėjavo grinkiškietis V. Survila. Varžėsi vyrai, moterys ir paaugliai gimnazistai. Po to sekė svarsčio kilnojimas. Visam sportiniam tos dienos sąjūdžiui labai gerai vadovavo sporto metodininkas Julius Optas. Jis pasirūpino, kad kiekvienos rungties nugalėtojai gautų prizus. Juos iškilmingai įteikinėjo scenoje.

Prekybininkai išrikiavo daug aptarnavimo taškų – dalyvius maitino ir girdė, o vaikams parūpino žaislų ir įvairių ginklų – net su optiniais taikikliais.

Vakare šventėn plūdo Vyrauto Šiškausko dainų mėgėjai. O jis savo gerbėjų nenuvylė. Koncertas prasidėjo temstant ir truko daugiau nei valandą. Puikiai visiems pažįstamas estrados artistas ne tik dainavo, bet ir betarpiškai bendravo su publika, nulipęs nuo scenos. Publika buvo sužavėta ir negailėjo jam plojimų. Vakaro pabaigoje koncertavo „Tautinis brendas“.

Visą dieną buvo puikus oras ir gerai pasiruošė organizatoriai, tad šventė praėjo labai gerai.

Kazys STROLYS

Total
0
Dalinasi
Related Posts