Baigiamųjų kursų mokiniams nuaidėjo paskutinis skambutis

Greitai prabėgo laikas, užmaršty palikdamas metus. Vienus… Antrus… Trečius… Jis nusinešė auksaspalvius rudenis, spindinčias žiemas, kvepiančius pavasarius, nerūpestingas vasaras. Bėgote ir jūs. Bėgote į gyvenimą. Skubėjote tekini, tarsi kieno vejami. Ir staiga skambutis. Paskutinis…

Šiais ir panašiais žodžiais vasario 27 dieną į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro baigiamųjų kursų mokinius kreipėsi Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventėn susirinkę auklėtojai, mokytojai, draugai, kiti bendruomenės nariai.

Absolventus pasveikinęs  centro direktorius  Jonas Pravilonis  priminė, kad trumpas išsiskyrimas – 100 dienų iki įgytų kompetencijų vertinimo – tai dar vienas išbandymas savarankiško gyvenimo kelyje ir palinkėjo, kad tame kelyje būtų padaryta kuo mažiau klaidų, o jei jų ir būtų, tai tik tokių, kurias įmanoma ištaisyti gerais darbais.

Vyresnioji auklėtoja Renė Zaukienė paragino neskubėti, stabtelti, kad pakaktų laiko viskam:  darbui,  savarankiškumui,  naujovėms, šypsenai, juokui, poilsiui bei naujiems iššūkiams. Sėkmingos gamybinės praktikos, išmokti tai, ko dar neišmoko bei  naujų įspūdžių  linkėjo auklėtoja Tatjana Proščepenkienė bei šventinį renginį organizavusi  auklėtoja Irena Kavaliauskienė.

Antrakursiai įteikė atminimo dovanėles, linkėjo nepamiršti gerų akimirkų, išgyventų kartu, Evelinos bei Simonos vadovaujamos scenoje linksmai sukosi šokėjos.

Už labai gerą lankomumą bei aktyvią visuomeninę veiklą organizuojant renginius, gausiam būriui absolventų centro direktorius Jonas Pravilonis ir pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė įteikė padėkas.

Absolventai taip pat neliko skolingi: susirinkusiems demonstravo savo meninius gebėjimus, draugams teikė patarimus, mokytojams, auklėtojams, administracijai įteikė gėlių bei pagamintų atminimo dovanų. Gausiais plojimais atsidėkota už jausmingas Jovitos, Tomo bei Arvydo atliekamas dainas.

Šventės kulminacija – į sceną įneštas didžiulis tortas.  Jo paragauti pakviesti visi šventės dalyviai.

 

 

 

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts