Socialiniai tinklai

Aktualijos

Baigiamųjų kursų mokiniams nuaidėjo paskutinis skambutis

Avatar

Paskelbta

data

Greitai prabėgo laikas, užmaršty palikdamas metus. Vienus… Antrus… Trečius… Jis nusinešė auksaspalvius rudenis, spindinčias žiemas, kvepiančius pavasarius, nerūpestingas vasaras. Bėgote ir jūs. Bėgote į gyvenimą. Skubėjote tekini, tarsi kieno vejami. Ir staiga skambutis. Paskutinis…

Šiais ir panašiais žodžiais vasario 27 dieną į Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro baigiamųjų kursų mokinius kreipėsi Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventėn susirinkę auklėtojai, mokytojai, draugai, kiti bendruomenės nariai.

Absolventus pasveikinęs  centro direktorius  Jonas Pravilonis  priminė, kad trumpas išsiskyrimas – 100 dienų iki įgytų kompetencijų vertinimo – tai dar vienas išbandymas savarankiško gyvenimo kelyje ir palinkėjo, kad tame kelyje būtų padaryta kuo mažiau klaidų, o jei jų ir būtų, tai tik tokių, kurias įmanoma ištaisyti gerais darbais.

Vyresnioji auklėtoja Renė Zaukienė paragino neskubėti, stabtelti, kad pakaktų laiko viskam:  darbui,  savarankiškumui,  naujovėms, šypsenai, juokui, poilsiui bei naujiems iššūkiams. Sėkmingos gamybinės praktikos, išmokti tai, ko dar neišmoko bei  naujų įspūdžių  linkėjo auklėtoja Tatjana Proščepenkienė bei šventinį renginį organizavusi  auklėtoja Irena Kavaliauskienė.

Antrakursiai įteikė atminimo dovanėles, linkėjo nepamiršti gerų akimirkų, išgyventų kartu, Evelinos bei Simonos vadovaujamos scenoje linksmai sukosi šokėjos.

Už labai gerą lankomumą bei aktyvią visuomeninę veiklą organizuojant renginius, gausiam būriui absolventų centro direktorius Jonas Pravilonis ir pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė įteikė padėkas.

Absolventai taip pat neliko skolingi: susirinkusiems demonstravo savo meninius gebėjimus, draugams teikė patarimus, mokytojams, auklėtojams, administracijai įteikė gėlių bei pagamintų atminimo dovanų. Gausiais plojimais atsidėkota už jausmingas Jovitos, Tomo bei Arvydo atliekamas dainas.

Šventės kulminacija – į sceną įneštas didžiulis tortas.  Jo paragauti pakviesti visi šventės dalyviai.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje girtas BMW vairuotojas kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. tarp 22.00 val. ir 22.15 val. Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilis BMW 318 kliudė aikštelėje stovėjusį automobilį BMW 120D ir jį apgadino. Automobilį BMW 318 vairavo neblaivus (2,27 prom.) vyras, gimęs 1983 m., kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Baisogaloje naktį iš parduotuvės pavogta cigarečių

Avatar

Paskelbta

data

Liepos 2 d. apie 2.03 val. Radviliškio r., Baisogaloje, Maironio g., išdaužus dviejų durų stiklo paketus, įsibrauta į parduotuvę ir pavogta cigarečių. Turtinė žala nustatinėjama.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019