Atšvęstas jubiliejus baigėsi tragiškai

Šeštadienio pavakarys Radviliškio miesto gyventojui Artūrui Bernikui, kuris lapkričio 10 d. atšventė 50 metų jubiliejų, buvo lemtingas. Lapkričio 13 d., apie 17 valandą, Šiaulių gatvėje, ties Eibariškių tvenkiniu, jį kliudė nenustatytos markės automobilis, kuris iš eismo įvykio vietos pasišalino. Nukentėjusysis buvo neblaivus – nustatytas 1,95 promilių girtumas.

Radviliškiečiai kalba, kad ši vieta menkai apšviesta ir nelaimė galėjo nutikti būtent dėl to. Įvykio liudininkai pastebėjo, kad tamsios spalvos, galimai „VW Passat“ markės, automobilio smūgis buvęs toks stiprus, kad pėstysis „išsinėrė“ iš batų. Neabejingi nelaimei žmonės dar bandė vytis sprunkantį vairuotoją, tačiau šis esą nulėkė link mašinų gamyklos, po to pasuko keliais, kur nėra stebėjimo kamerų. Spėjama, kad šis neturintis sąžinės žmogus gyvena Radviliškio mieste.

Policija į įvykio vietą atvyko po 20 minučių, kai visos bėglio gaudynės buvo pasibaigusios. A. Bernikas buvo sunkiai sužalotas ir greitosios pagalbos automobiliu išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę, kur po dviejų dienų nuo sužalojimų mirė.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariatas paskelbė, kad ieško šio eismo įvykio liudytojų. Policija prašo atsiliepti mačiusius, kaip įvyko avarija, ką nors žinančius apie eismo įvykyje dalyvavusią transporto priemonę. Pareigūnams padėtų vaizdo registratoriumi užfiksuoti vaizdai, todėl prašoma atsiliepti tų, kurie panašiu laiku važiavo pro šalį ir registratoriumi galėjo užfiksuoti eismo įvykį arba iš įvykio vietos pasprukusį automobilį.

Policija prašo šių liudytojų paskambinti telefonais: (8 700) 61348, (8 679) 20651, 112, susisiekti elektroniniu paštu laima.petraviciene@policija.lt arba per socialinio tinklo „Facebook“ paskyrą „Radviliškio veiklos skyrius“.

Savaitraščio „Radviliškio kraštas“ informacija

Total
55
Shares
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Related Posts