APSIGINKIME nuo ,,Niezabudkių“- Neužmirštuolių!

Skaitytojo mintys

 
Prieš sausio 13-ają, Laisvės gynėjų dieną, jau vėl, vietoje Lietuvos trispalvės, brukama mėlynoji neužmirštuolė (niezabutka). Tą akciją jau pradėjo reklamuoti ,,Delfi“ , Info TV, LRT.
Nuo 2014-2016 m. Prezidentūros, liberalų bei konservatorių partijų iniciatyva, vietoje Lietuvos istorinės heraldikos simbolių, primygtinai buvo pradėtas brukti tautoje dar nematytas neužmirštuolės gėlelės ženklas.
Trumpai apie neužmirštuolės ženklo naudojimo istoriją. Pirmieji šios nekaltos gėlelės simbolį naudojo Masonų ložės nariai. Nuo 1933-jų metų šios gėlelės simbolį pasisavino Vokietijos vermachtas. 2014-2015 m. gegužės 9-osios, Rusijos pergalės Antrajame pasauliniame kare garbei, neužmirštuolės jau puošė Kremliaus kurantus bei Georgijaus juostą.
Kodėl sausio 13-osios, t.y. Laisvės gynėjų pagerbimo šventės proga, taip uoliai pradėtos brukti svetimybės? Juk tokiomis svetimybėmis, išstumiant mūsų tautos krauju apgintą trispalvę, Gedimino stulpus, Vyčio ženklus, akivaizdžiai nuvertinama Lietuvos heraldika bei pačios tautos istorija, kuri vėliau gali būti ir klastojama.
Nepasiduokime apgaulėms ir svetimybėms, perspėkime artimus, draugus ir pažįstamus, kad niekada ir niekam nevalia atsisakyti gimtosios kalbos, istorinių Lietuvos ženklų: Trispalvės, Gedimino stulpų ir Vyčio. Kol ši tautinė simbolika, kultūrinis ir istorinis paveldas bei kalba bus su mumis, mes, t.y. Lietuva, gyvuos! Apie tai plačiau galite paskaityti straipsnyje ,,Žuvusiems Trispalvė buvo svarbiausias Laisvės simbolis”. Todėl nesisekite žydros nezabudkos. Tai akivaizdus ir šlykštus tyčiojimasis iš mūsų Tautos laisvės gynėjų ir tam pritarė tuometinė valdžia.

Vytautas Burbulis

Total
0
Dalinasi
Related Posts