Akcija ,,Pamaitinkime beglobį“

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje rengiami žirgininkystės verslo specialistai. Nenuostabu, kad šią specialybę renkasi mokiniai, neabejingi gyvūnams. Greičiausiai sunkiai surastumėte ,,žirgų mergaitę“, kurios širdyje neatsirastų vietos dar  vienam pūkų kamuoliukui.

Į nesibaigiančias žirgų treniravimo ir psichologijos  temas  nejučia įsiliedavo diskusijos apie šunų ar kitų gyvūnų  priežiūrą. Besidalinant informacija apie pamestus ar kitaip skriaudžiamus augintinius, gimė idėja – suorganizuoti paramos akciją ,,Pamaitinkime beglobį“, ir nors mažu, bet nuoširdžiu gestu prisidėti prie jų priežiūros. ,,Patikėkite manim, prieglaudose tikrai ne pati maloniausia atmosfera ir aš labai žemai lenkiu galvą prieš ten dirbančius savanorius,, – sako mokinė Inga, pati  priėmusi į savo namus  globoti dvi pamestinukes. Sujudo visi neabejingi mažų, išduotų širdelių skausmui. Buvo surinkta  apie 150 kg sauso pašaro šuneliams. Nuspręsta  lauktuves išdalinti dviem prieglaudoms – VŠĮ ,,Binada“ Šiauliuose ir Panevėžio Gyvūnų Globos Draugijai.

Nuoširdžiausias AČIŪ mokymo skyriaus bendruomenei, už akcijos palaikymą. Paaukotos dovanėlės gyvūnus pasiekė prieš pat gražiausią pavasario šventę.

Vyresnioji profesijos mokytoja Inga Gailiuvienė

Total
13
Dalinasi
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Related Posts