Socialiniai tinklai

Aktualijos

Adventinis vakaras Lizdeikos gimnazijoje

Avatar

Paskelbta

data

Keturias savaites prieš Šv. Kalėdas švenčiame Adventą – susikaupimo ir ramybės metą. Jis prasideda ketvirtąjį sekmadienį prieš Kalėdas ir baigiasi gruodžio 25 dieną.
Visais laikais žmogų jaudina didžiųjų švenčių laukimas: ir žvilgsnis, ir mintys mus veda į ateitį, į nežinomybę. Tarsi prieš egzaminą mums duotas pasitikrinti Advento laikotarpis.
Tamsusis metų laikas reiškia sugrįžimą į namus,  šiltesnį ir ilgesnį bendravimą. Ne vienas iš mūsų  permąsto, ką gera ir bloga yra padaręs,  ką būtų  galima savyje keisti ir sielos kamputyje kažkas sujuda.
Gruodžio 11 d. Lizdeikos gimnazijos suaugusiųjų klasių mokiniai ir mokytojai susirinko į renginį ,,Advento papročiai“. Renginyje prisimintos lietuviškos tradicijos, pasidalinta savo šeimos tradicijomis, pabūta kartu. Renginio organizatorė – suaugusiųjų klasių auklėtoja. Į renginį taip pat buvo pakviesta virėjų specialybės mokytoja Rima Miliauskienė, kuri dalinosi savo kulinarine patirtimi. Kartu prisimintos Advento tradicijos, pasninkas.
Pasiskirstę grupėmis, ėjome į virtuvę gaminti adventinės vakarienės. Dirbome visi, dirbdami daug bendravome, geriau pažinome vieni kitus, dalinomės savo patirtimi ir įspūdžiais, kartu mokėmės  virėjų darbo subtilybių – juk virtuvėje prieš šventes praleidžiame nemažai laiko. Pagamintų patiekalų susėdome ragauti prie šventinio stalo, palinkėjome vieni kitiems gražiausių dalykų. Adventas –  tinkamiausias metas, kad patikėtume galintys nusimesti senųjų metų naštą, išsižadėti  paklydimų, tai tarsi kvietimas sustoti ir  apsidairyti, ar šalia mūsų  nėra pamirštų ir nelaimingų. Džiugu, kad šis renginys vyksta jau šeštą kartą ir jame dalyvaujančių skaičius vis didėja. Pabuvimas susikaupimo laikotarpiu visiems buvo naudingas, o palinkėjimai vieni kitiems gražių švenčių dar labiau sušildė malonų vakarą ir įprasmino Advento laikotarpį.

Lizdeikos gimnazijos mokytoja metodininkė Sonata Vaitiekūnė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Sunkiaatlečiai iškovojo aukso ir bronzos medalius

Avatar

Paskelbta

data

Vasario 22-23 dienomis Pravieniškėse vyko Lietuvos  jaunių, jaunimo, suaugusių ir veteranų  jėgos trikovės čempionatas, kuriame Radviliškio stipruoliai iškovojo penkis aukso ir du bronzos medalius.

Jaunių tarpe svorio kategorijoje iki 59 kg nugalėjo Šeduvos gimnazijos mokinys Kornelijus Keras, trikovėje surinkęs 395 kg. Radviliškio Lizdeikos gimnazijos mokinys Kornelijus Poškus, trikovėje surinkęs 492.5 kg,  neturėjo sau lygių svorio kategorijoje iki 66 kg. Absoliučioje įskaitoje jaunių tarpe jis užėmė antrą vietą.

Suaugusių tarpe svorio kategorijoje iki 52 kg nugalėjo Kristina Kirilesku, trikovėje surinkusi 302,5 kg. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinė Neda Pabilionytė iškovojo trečią vietą svorio kategorijoje +72 kg.

Svorio kategorijoje iki 66 kg,  pagerinęs šalies rekordą pritūpimo veiksme iki 231 kg ir trikovės sumoje surinkęs 598.5 kg, nugalėjo Gintaras Blėdis. Absoliučioje įskaitoje Gintaras užėmė antrą vietą. Kartu su suaugusiais rungtyniavęs Kornelijus Poškus iškovojo trečią vietą.

Veteranių tarpe svorio kategorijoje iki 57 kg, trikovėje surinkusi 327.5 kg, pirmą vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinė Laura Margevičiutė. Absoliučioje įskaitoje ji užėmė antrą vietą.

Komandinėje įskaitoje radviliškiečių komanda jaunių grupėje užėmė trečią vietą, suaugusių moterų ir vyrų tarpe – antrąsias vietas

Dalis Lapašinskas

Skaityti daugiau

Aktualijos

Durų meistras paėmė užstatą ir dingo

Avatar

Paskelbta

data

2019 m. lapkričio 24 d. Radviliškyje, Lizdeikos g., vyras, gimęs 1982
m., sudarė žodinę sutartį su vyru, gimusiu 1992 m., ir už lauko
durų pakeitimą paėmė 200 eurų užstatą, bet savo įsipareigojimų
neįvykdė. Turtinė žala – 200 eurų. Pareiškimas gautas
2020-02-25.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019