Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Baisogaloje pagerbti laisvės gynėjai

Avatar

Paskelbta

data

 


Sausio 13-oji – tai Laisvės gynėjų diena. Visoje Lietuvoje vyksta šiai dienai paminėti skirti renginiai. Šiemet Vilniuje atidarytas Sausio 13-osios memorialas – šešių metrų obeliskas, skirtas sausio 13-osios aukų atminimui. Džiugu, kad sausio 13-osios paminėjimo renginiai vyksta ne tik didmiesčiuose, bet ir mažuose miesteliuose.

Laisvės gynėjų dienai skirtas renginys vyko Baisogaloje. Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaižiūnas, Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, Radviliškio rajono savivaldybės paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis ir kiti svečiai. Susirinkusiųjų neišgąsdino blogas oras – beveik viso renginio metu iš dangaus krito dideli sniego kąsniai. Simboliška… Atrodė, kad pats dangus aprauda žuvusiuosius kovoje už Lietuvos laisvę.
Seimo narys Aurimas Gaižiūnas susirinkusiems šventės dalyviams siūlė prisiminti daugiau negu prieš du dešimtmečius vykusius įvykius, kai 1991 metais taikūs Lietuvos žmonės pasipriešino Sovietų Sąjungos okupantams, bandžiusiems užimti Vilniaus televizijos bokštą ir kitus perversmui reikšmingus objektus. Jis akcentavo, kad reikia nulenkti galvą prieš kiekvieną prie televizijos bokšto už Lietuvos laisvę ir kovojusį pilietį ir ragino prisiminti žuvusiuosius ir sužeistuosius kovoje už laisvę.

Baisogalos seniūnijos informacija

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019