Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Baisogaloje pagerbti laisvės gynėjai

Avatar

Paskelbta

data

 


Sausio 13-oji – tai Laisvės gynėjų diena. Visoje Lietuvoje vyksta šiai dienai paminėti skirti renginiai. Šiemet Vilniuje atidarytas Sausio 13-osios memorialas – šešių metrų obeliskas, skirtas sausio 13-osios aukų atminimui. Džiugu, kad sausio 13-osios paminėjimo renginiai vyksta ne tik didmiesčiuose, bet ir mažuose miesteliuose.

Laisvės gynėjų dienai skirtas renginys vyko Baisogaloje. Jame dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Aurimas Gaižiūnas, Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis, Radviliškio rajono savivaldybės paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėjas Vytautas Simelis ir kiti svečiai. Susirinkusiųjų neišgąsdino blogas oras – beveik viso renginio metu iš dangaus krito dideli sniego kąsniai. Simboliška… Atrodė, kad pats dangus aprauda žuvusiuosius kovoje už Lietuvos laisvę.
Seimo narys Aurimas Gaižiūnas susirinkusiems šventės dalyviams siūlė prisiminti daugiau negu prieš du dešimtmečius vykusius įvykius, kai 1991 metais taikūs Lietuvos žmonės pasipriešino Sovietų Sąjungos okupantams, bandžiusiems užimti Vilniaus televizijos bokštą ir kitus perversmui reikšmingus objektus. Jis akcentavo, kad reikia nulenkti galvą prieš kiekvieną prie televizijos bokšto už Lietuvos laisvę ir kovojusį pilietį ir ragino prisiminti žuvusiuosius ir sužeistuosius kovoje už laisvę.

Baisogalos seniūnijos informacija

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019