Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Kriminalinė suvestinė

Avatar

Paskelbta

data

Smurtas

Radviliškio r., Eitvilių k., namuose, blaivus 24 metų vyras sumušė neblaivų (2,13 prom.) 47 metų tėvą. Nukentėjusysis į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., namuose, neblaivus (2,33 prom.) 32 metų vyras sumušė neblaivią (1,36 prom.) 32 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Radviliškyje, Kaštonų g., neblaivi (1,14 prom.) 22 metų moteris su kita neblaivia (1,60 prom.) 27 metų moterimi sumušė neblaivias 26 ir 24 metų moteris. Nukentėjusiosios dėl sumušimų po medikų apžiūros gydosi ambulatoriškai. Įtariamosios uždarytos į areštinę.

Radviliškio r., Pakiršinio k., prie namo, nenustatytas asmuo sumušė 17 metų merginą. Nukentėjusioji ausies nubrozdinimą po medikų apžiūros išleista gydytis ambulatoriškai.

Radviliškyje, Klaipėdos g., namo kieme, neblaivus (1,22 prom.) 59 metų vyras sumušė neblaivią (0,81 prom.) 49 metų sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.
Radviliškyje, Vaižganto g., namuose, neblaivus (2,16 prom.) 54 metų vyras sumušė neblaivią (0,20 prom.) 19 metų dukrą. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Pasigesta valstybinių numerių

Šeduvoje, Kėdainių g., sustabdytas 41 metų vyro vairuojamas automobilis VW LT35, kuris tempė priekabą pakrautą automobiliu „Mercedes Benz Sprinter“ be valstybinio numerio ženklo, be registracijos liudijimo ir įsigijimo dokumentų, bei be VIN numerio ženklų. Automobilis saugomas, vairuotojas po apklausos išleistas.

Apgadintas automobilis

Radviliškyje, Dariaus ir Girėno g., du nenustatyti asmenys apgadino 64 metų moters automobilį „VW Passat“. Turtinė žala – 150 eurų.

Vagystė

Radviliškyje, J. Marcinkevičiaus g., bare, pavogtas be priežiūros paliktas 68 metų vyro mobiliojo ryšio telefonas. Turtinė žala – 170 eurų.

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019