Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Bendrovės traktoriai „išarė“ kelią

Avatar

Paskelbta

data

Skaitytojai skundžiasi


Vasario 28 d. į „Radviliškio krašto“ redakciją paskambino ne vienas gyventojas iš Amalijos kaimo bei šalia esančių gyvenviečių skųsdamiesi, kad Žemės ūkio bendrovės „Draugas“  traktoriai suniokojo link Pakruojo vedanti kelią. „Kelias dabar lyg išartas, mes juo nebegalime pravažiuoti. Kelią gadina bendrovės „Draugas“ traktoriai, veždami mėšlą. Kelių dabar greitai niekas negreideriuos, tai kaip mums važinėti tokiais arimais?“- skundėsi moteris.

Redakcijos darbuotojai nuvažiavo pažiūrėti „išarto“ kelio – juo pravažiuoti tikrai sudėtinga, nes „arimas“ siekia mašinos dugną.

Žemės ūkio bendrovės „Draugas“ vadovas E. Tamulis sakė, kad bendrovės traktoriai šiuo keliu nebevažinės, kol jis nepradžius. „Supraskite ir mus, vyksta gamyba, mes turime valyti fermas, išvežti mėšlą. Oro sąlygos mūsų darbui šiuo metu labai nepalankios. Šiuo keliu dabar nevažinėsime,  vešime į kitą kraštą, link Baisogalos. Mūsų bendrovė ne tik ardo kelius, bet ir prisideda prie jų remonto, greideriavimo“,- sakė Žemės ūkio bendrovės „Draugas“ vadovas.

Tikimės, kad bendrovės vadovas pažadą tesės, šiuo keliu kurį laiką traktoriai nevažiuos, o kiek pradžiuvus kelias bus sutvarkytas, nugreideriuotas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019