Bendrovės traktoriai „išarė“ kelią

Skaitytojai skundžiasi


Vasario 28 d. į „Radviliškio krašto“ redakciją paskambino ne vienas gyventojas iš Amalijos kaimo bei šalia esančių gyvenviečių skųsdamiesi, kad Žemės ūkio bendrovės „Draugas“  traktoriai suniokojo link Pakruojo vedanti kelią. „Kelias dabar lyg išartas, mes juo nebegalime pravažiuoti. Kelią gadina bendrovės „Draugas“ traktoriai, veždami mėšlą. Kelių dabar greitai niekas negreideriuos, tai kaip mums važinėti tokiais arimais?“- skundėsi moteris.

Redakcijos darbuotojai nuvažiavo pažiūrėti „išarto“ kelio – juo pravažiuoti tikrai sudėtinga, nes „arimas“ siekia mašinos dugną.

Žemės ūkio bendrovės „Draugas“ vadovas E. Tamulis sakė, kad bendrovės traktoriai šiuo keliu nebevažinės, kol jis nepradžius. „Supraskite ir mus, vyksta gamyba, mes turime valyti fermas, išvežti mėšlą. Oro sąlygos mūsų darbui šiuo metu labai nepalankios. Šiuo keliu dabar nevažinėsime,  vešime į kitą kraštą, link Baisogalos. Mūsų bendrovė ne tik ardo kelius, bet ir prisideda prie jų remonto, greideriavimo“,- sakė Žemės ūkio bendrovės „Draugas“ vadovas.

Tikimės, kad bendrovės vadovas pažadą tesės, šiuo keliu kurį laiką traktoriai nevažiuos, o kiek pradžiuvus kelias bus sutvarkytas, nugreideriuotas.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts