Moterims skirtas šventinis vakaras Pociūnėliuose


Tarptautinės moters dienos proga kovo 8-ąją Pociūnėlių krašto moterims bei jų artimiausiems žmonėms miestelio kultūros namuose surengtas šventinis vakaras. Vakaro organizatorė – kultūros namų kultūros specialistė Aušrelė Sereikienė. Ši moteris, nestokojanti prasmingų šventinių idėjų, ir tą vakarą jų nepritrūko.

Maloniai nustebintos ir nudžiugintos buvo visos į kultūros namus ateinančios moterys, nes kiekviena pasitikta geltonu tulpės žiedu. Jautrūs Aušrelės Sereikienės žodžiai apie moteris, ištarti renginio pradžioje, paskatino suvirpėti ne vieną širdį. Širdis džiaugsmo pripildė ir vakaro muzika. Tą džiaugsmą dovanojo baisogaliečiai – koncertavo du Baisogalos kultūros centro meno kolektyvai. Jų koncertas ,,Mylimos ir mylinčios“ – išskirtinė dovana.

Pociūnėliečiai šiltai sutiko moterų vokalinį ansamblį, vadovaujamą Neringos Bernadickienės. Lyriškos ansamblio dainos, puikiai pažįstamos ar mažiau girdėtos, abejingų nepaliko. Tuo džiaugėsi ir dainuojančios moterys, matydamos besišypsančius, siūbuojančius, linguojančius, plojančius žiūrovus. Džiugiai žiūrovai sutiko ir netradicinę kapeliją ,,Dainoriai“, kuriai vadovauja Paulius Kablys. Skambant muzikantų polkoms bei dainoms, atsirado ir šokančiųjų, ir kartu dainuojančių! Už gražų šventinį vakarą baisogaliečiams padėkota dovanėlėmis, paruoštomis iš Pociūnėliuose užaugintų vaisių bei daržovių.

Kovo 8-osios vakarą ypatingas dėmesys buvo skirtas kelioms šaunioms, gerbiamoms, darbščioms Pociūnėlių krašto moterims. Pociūnėlių miestelio bendruomenės valdybos atstovas Arūnas Čižauskas įteikė bendruomenės pirmininkės Danguolės Garuckienės pasirašytas padėkas bei atminimo dovanas Stanislavai Stankevičienei, Rasai Timofejevienei, Nijolei Damaševičienei ir Svetlanai Jagminienei. Skėmių seniūnijos seniūnė Ingrida Gladkienė padėką įteikė Danguolei Garuckienei, Pociūnėlių visuomenės sveikatos priežiūros specialistei. Ji taip pat apdovanota atminimo dovana. Seniūnijos padėka skirta pagrindiniam šventės rėmėjui – ūkininkui Aivarui Rimkui.

Šventinis koncertas ,,Mylimos ir mylinčios“, nuoširdžios padėkos, šypsenos ir gėlės, išskirtinis dėmesys – jau praeityje likę gražūs ir įsimintini gyvenimo momentai. Jie praėjo laike, bet tikrai išliko pociūnėliečių mintyse ir širdyse.

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Total
0
Dalinasi
Related Posts