Socialiniai tinklai

Aktualijos

2018 metų Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionatas

Avatar

Paskelbta

data


Praeitą savaitę(2018.11.14-17) Šilutėje, bokso padangę sudrebino didžiausias metų bokso renginys Lietuvoje – Lietuvos bokso suaugusiųjų čempionatas! Čempionate dalyvavo 54 stipriausi Lietuvos boksininkai ir 15 stipriausių boksininkių. Sportininkai kovojo ne tik dėl medalių, bet ir dėl vietos Lietuvos rinktinėje ateinančiais 2019 metais.

Radviliškį atstovavo du sportininkai, tai Eigirdas Kasmočius svorio kategorijoje iki 81 kg. ir Žydrūnė Staškevičiūtė svorio kategorijoje iki 60 kg.

Į Radviliškį parvežti pavyko tik vieną, sidabros spalvos medalį (II vieta), kurį po atkaklios kovos finale, iškovojo Žydrūnė ir tuo pačiu užsitikrino vietą Lietuvos rinktinės sudėtyje. Tuo ją ir sveikiname. Kiek nepasisekė Eigirdui, nes po burtų traukimo pačioje pirmoje kovoje, turėjo boksuotis su čempiono titulą gynusiu kėdainiškiu. Po atkaklios ir apyligės kovos, radviliškietis turėjo pripažinti pralaimėjimą.

Minėti sportininkai treniruojasi Švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyriuje, pas  bokso trenerį Gražvydą Šalkauską. 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Radviliškyje norėta įregistruoti ieškomą automobilį

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. Ukrainos pilietis, gimęs 1976 m., VĮ „Regitra“ Šiaulių filialo Radviliškio grupėje norėjo įregistruoti automobilį VW TOUREG, pagamintą 2008 metais, kurio valstybės registracijos liudijimas ieškomas Prancūzijos teisėsaugos institucijų.

Skaityti daugiau

Aktualijos

Radviliškio parduotuvėje iš pardavėjos pagrobti loterijos bilietai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 27 d. 18.20 val. Radviliškyje, Turgaus g., maisto prekių
parduotuvėje, nenustatytas vyras iš pardavėjos rankų pagrobė 22
loterijos bilietus ir pasišalino. Turtinė žala – 110 eurų.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019