Bibliotekoje – atviras pokalbis apie Lietuvos Respublikos Prezidentę

Sausio 25 d. Radviliškio viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su knygos „Dalia Grybauskaitė – Tautos Prezidentė “ autore, habilituota socialinių mokslų daktare, publiciste Ona Voveriene.  Renginys prasidėjo skambant Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos mokinių  Nemirsetos Volkovaitės ir Tomos Pauraitės dainoms – „Mano kraštas“ ir „Europos vidury“. Tą akimirką visų susirinkusiųjų mintys trumpam nuklydo gražiausiuose Lietuvos kampeliuose. Solistes atlydėjo jų muzikos mokytoja Ina Petraitienė.

Po muzikinio pasirodymo viešnia iš Vilniaus dalijosi prisiminimais iš įvairių suvažiavimų, konferencijų, kuriose ji skaitė pranešimus apie pirmąją moterį, tapusią Lietuvos Respublikos Prezidente, Dalią Grybauskaitę. Taip pat pasidalino politinėmis įžvalgomis, plačiai gėrėjosi ir žavėjosi gerbiamos Prezidentės Dalios Grybauskaitės asmenybe. Viešnia sulaukė ir auditorijos klausimų, į kuriuos maloniai atsakinėjo.

Pasveikinti profesorės O. Voverienės į Viešąją biblioteką atvyko Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Lina Juozapaitytė, kuri įstaigos vadovų vardu dėkojo už susitikimą bei įkvėpiančius knygos autorės pastebėjimus.

Viešosios bibliotekos direktorė Violeta Šukaitienė taip pat padėkojo profesorei už šiltą susitikimą bei pabrėžė, kad tikisi panašių renginių bibliotekoje ir ateityje. Bibliotekos vadovė įteikė suvenyrinių dovanų, kurios O. Voverienei primins jaukaus ir labai laukto susitikimo akimirkas Radviliškyje.

Knygą „Dalia Grybauskaitė – Tautos Prezidentė“ sudaro Lietuvos moterų lygos suvažiavimuose, įvairiose konferencijose skaityti pranešimai, taip pat periodinėje spaudoje publikuoti straipsniai, sulaukę palankaus skaitytojų dėmesio, dažnai teigiamų, o kartais ir kontraversiškų vertinimų.

 

Viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts