„Žvaigždutėje“ suspindėjo sveikuoliškas moliūgų tortas

Radviliškio lopšelyje-darželyje „Žvaigždutė“ jau penkeri metai įgyvendinamas tarptautinis švietimo įstaigų bendruomenių ekologinio – socialinio švietimo projektas ,,Saulėto oranžinio traukinio kelionė “.

Projekto organizatorės – auklėtojos Rima bei Vitalija su vaikučiais ir grupės tėveliais kvietė visą bendruomenę kurti gražią „Dėdės derliaus“ parodą. Daržovių sukeliavo tikrai daug. Sveikuolių derliaus kompozicijos „Sveikuolių moliūgų jubiliejinis tortas“ kūrime dalyvavo visa Radviliškio lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ bendruomenė. Smagu buvo pažiūrėti, kaip mažieji su pedagogėmis ėmėsi kurti kompoziciją, kurios akcentas – sveikuoliški gražuoliai moliūgai, apsupti kitų augalų draugijos. Kiekvienam buvo smagu gėrėtis bei didžiuotis savo užaugintu ir atneštu į darželį derliumi kartu su draugais. Puikus gavosi gimtadienio tortas bei visa „Dėdės derliaus“ paroda po atviru dangumi. „Žvaigždutės“ Menų pastogėje suspindėjęs sveikuoliškas moliūgų tortas nepaliko abejingų. Juo labiau, kad jis tapo ir dovana darželiui, nes sutapo su įstaigos jubiliejumi. Gera visiems, apsilankiusiems darželio kieme, juo grožėtis, smagu nusifotografuoti.

Šis projektas – tai inovatyvi pedagoginė meistrystė bei gražus įrodymas, kaip galima efektyvinti pedagogų ir šeimos partnerystę, puoselėti ekologinę savimonę bei sveiką gyvenseną.

Lopšelio – darželio „Žvaigždutė“ informacija

Total
6
Dalinasi
Related Posts