Socialiniai tinklai

Kriminalai

Žilionių kaime pareigūnai sustabdę AUDI A4 galimai rado narkotikų

Paskelbta

data

Liepos 2 dieną, 22.55val. val. Radviliškio rajone, Žilionių kaime, Šiaulių AVPK Radviliškio RPK Reagavimo skyriaus pareigūnai, atlikę sustabdyto patikrinimui automobilio „Audi A4“ apžiūrą, gale, ant dešiniojo kilimėlio, rado ir paėmė popierinį voką su augalinės kilmės, įtariama narkotine, medžiaga. Atlikę 31 metų automobilio keleivio asmens ir jo turimų daiktų dalinę apžiūrą, šortų kišenėje rado ir paėmė folijos lankstinuką su baltos spalvos biria, įtariama narkotine, medžiaga. Įtariamasis, 31 automobilio vairuotojas, kitas 31 metų ir  29 metų įtariamieji, uždaryti į Šiaulių AVPK areštinę.

Asociatyvi nuotr.

REKLAMA
Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Kriminalai

Kutiškių kaime iš moters sukčiai išviliojo beveik 500 eurų

Paskelbta

data

Gruodžio 5 d. 22.49 val. Radviliškio rajone, Kutiškių kaime, gyvenanti 58 metų moteris mobiliuoju telefonu iš banko gavo SMS, kad jos banko sąskaitos ir jose esantys pinigai yra užšaldyti, nes yra padarytas įtartinas pavedimas. Norint, kad sąskaitos nebūtų uždarytos, buvo nurodyta prisijungti prie SMS žinutėje nurodytos nuorodos. Tai padariusi, moteris iš dviejų banko sąskaitų neteko 491 euro.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Palonuose du nepažįstamieji įsibrovė į namus ir sumušė vyrą

Paskelbta

data

Spalio 17 d. 2.38 val. Radviliškio rajone, Palonų miestelyje, du nenustatyti
asmenys, įsibrovę į neblaivaus 44 metų (paimtas kraujo mėginys) vyro gyvenamą namą, jį sumušė ir pasišalino. Radviliškio ligoninės priėmimo skyriuje nukentėjusiajam diagnozuoti dviejų
šonkaulių lūžiai, galvos žaizdos, galvos ir krūtinės sumušimai.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi