Viktorina ,,100 klausimų apie Lietuvą“ Pociūnėlių bibliotekoje

Paskutinę vasario dieną Pociūnėlių miestelio bibliotekoje surengta viktorina ,,100 klausimų apie Lietuvą“. Viktoriną, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, organizavo bibliotekininkė Elena Jankūnienė.

Varžėsi keturios komandos: trys vaikų ir viena suaugusiųjų. Vaikų komandos – tai Pociūnėlių pagrindinės mokyklos mokiniai, lankantys ,,Raiškiojo skaitymo“ ir ,,Jaunųjų kūrėjų“ būrelius.  Suaugusiųjų komanda: aktyviausia Pociūnėlių bibliotekos skaitytoja Antanina Lesickienė, miestelio bendruomenės pirmininkė Danguolė Garuckienė, kultūros darbuotoja Genovaitė Vorienė, pradinių klasių mokytoja Audronė Macijauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja bei ,,Raiškiojo skaitymo“ būrelio vadovė Aušrelė Slabokienė. Kiekvienai komandai teko atsakyti į dvidešimt penkis klausimus apie Lietuvą. Klausimai buvo iš įvairių sričių: istorijos, geografijos, literatūros, muzikos, dailės, sporto, gamtos. Bibliotekininkė Elena Jankūnienė, vertinusi atsakymus, liko nustebinta ir patenkinta: viktorinos dalyviai beveik į visus klausimus atsakė teisingai. Džiaugėsi ir atsakinėjusieji!

Už aktyvų dalyvavimą viktorinoje bibliotekininkė pačios pagamintomis atminimo dovanėlėmis bei saldžiais prizais apdovanojo visus dalyvius. Dalyviai geltonais, žaliais ir raudonais popieriniais paukšteliais papuošė biblioteką – ant vazoje pamerktų šakelių kabindami paukštelius, sakė nuoširdžius palinkėjimus Lietuvai.

Viktorina ,,100 klausimų apie Lietuvą“ buvo puiki proga praplėsti žinias apie gimtąją šalį, pažiūrėti, kuo ji ypatinga, kuo mes visi galime didžiuotis.

 

 

Roma Buivydienė,
lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja,
,,Jaunųjų kūrėjų“ būrelio vadovė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts