Verslo  diena Pakiršinyje

Jau dvidešimtą kartą Baisogalos seniūnija sukviečia verslininkus, ūkininkus, įstaigų ir organizacijų vadovus į tradicinę Verslo dieną. Tai aktyviausių ir svarbiausių seniūnijoje gyvenančių ir dirbančių žmonių pagerbimas, kurių veikla labai svarbi regiono ateičiai. Tokių švenčių metu pasidžiaugiame pasiekimais, pasidalijame naujomis veiklomis, aptariame partnerystės galimybes ir poreikius. Svarbiausia, kad verslas dirbtų ranka rankon su visomis regione veikiančiomis organizacijomis.

Šventėje dalyvavo LR Seimo narys A. Gaidžiūnas, vietos valdžios atstovas V. Smalinskas, AB Šiaulių banko atstovas A. Ruseckas, „Radviliškio verslininkų asociacijos“ prezidentas Gediminas Lipnevičius, vykdantis verslą ne tik daugelyje Lietuvos miestų bei rajonų, bet ir Baisogaloje.

Buvo pristatyti naujos įmonės ir naujieji verslo žmonės: Baisogalos kultūros centro direktorė J. Juškaitė, Baisogalos paslaugų centro vadovė A.Marcinkevičienė, UAB „Baisogalos bioenergija“ šamų auginimo ir perdirbimo padalinio vadovas G. Ramanauskas, kavinės „Pas Zitą“ konditeris E.Šimkevičius, UAB „Ermeira“ naujos metalo apdirbimo technologijos vadovai G. ir I. Pužauskai.

Seniūnas R. Kalvaitis apžvelgė seniūnijos pasiekimus, pristatė nuveiktus darbus, kalbėjo apie ateities planus.
Svečiai savo pasisakymuose sveikino visus, dėkojo už partnerystę, įteikė dovanas. „Radviliškio verslininkų asociacijos“ vadovas bei „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius įteikė padėką Baisogalos seniūnui Romui Kalvaičiui už pagalbą Radviliškio rajono verslininkams, neatsainų požiūrį į jų veiklą bei gražios kasmetinės šventės organizavimą verslininkas pagerbti. Nuo „Radviliškio verslininkų asociacijos“ padėka įteikta ir LR Seimo nariui Aurimui Gaidžiūnui už svarų prisidėjimą bei pagalbą Radviliškio rajono verslininkams kovoje už atliekų išvežimo įkainių bei metodikos nustatymą su Radviliškio rajono savivaldybe. Tarybos narys V.Smalinskas nuo mero įteikė padėkas.

Šventėje savo programą parodė Lizdeikos gimnazijos grupė „Ratai“, vadovaujama E.Kablio, vakarą nuotaikingai vedė D. Dveilis.

Visi vaišinosi Valstybinės veislininkystės įmonės paruoštais kepsniais, UAB „Baisogalos bioenergija“ žuvimi, E. Šimkevičiaus desertais, UAB „Rusbita“ kepiniais, kavinės „Pas Inesą“ vaišėmis ir visų dalyvių susineštomis gėrybėmis.

Skirstėmės gerai nusiteikę, supratę, kad nuosekliai veikdami kartu galime daug daugiau nei pavieniui, kad regiono ekonomika yra visos šalies ekonomikos dalis ir valstybės stabilumo garantas.

Baisogalos seniūnijos informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts