Velykinis krepšinio turnyras Pociūnėliuose

Pociūnėliuose, pagrindinės mokyklos sporto salėje, balandžio 20 d. surengtas Velykinis krepšinio turnyras. Turnyrą organizavo Skėmių seniūnijos sporto metodininkas Arūnas Čižauskas. Teisėjavo pociūnėliečiai Aurelijus Sadzevičius ir Algimantas Šemežys.

Varžėsi veteranų ir jaunimo komandos. Pirmoje grupėje žaidė veteranai iš Pociūnėlių ir Rabikių (Panevėžio r.), taip pat patys jauniausi žaidėjai pociūnėliečiai. I vietą iškovojo Pociūnėlių  veteranai! II vietą užėmė jauniausi žaidėjai, o III – Rabikių komanda.

 Paskui susitiko antra žaidėjų grupė – šešios jaunimo komandos. Atvyko sportininkai iš Devynduonių (Kėdainių r.), Krekenavos (Panevėžio r.). Rungėsi Radviliškio rajono krepšininkai iš Birželių, Palonų, Pociūnėlių (pirmoji ir antroji komandos). Po kelių valandų įtemptos kovos paaiškėjo jaunimo komandų nugalėtojai. Geriausiai žaidė ir I vietą laimėjo Pociūnėlių pirmoji komanda! II vieta atiteko krepšininkams iš Birželių, III – sportininkams iš Krekenavos.

Visos komandos, užėmusios I-III vietas, apdovanotos taurėmis, o komandų žaidėjams įteikti medaliai. Puikius prizus skyrė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro sporto skyrius.

Velykinis krepšinio turnyras, subūręs nemažai žaidėjų, pociūnėliečiams ir svečiams padovanojo įsimintinų akimirkų, buvo puiki proga turiningai praleisti šventinį savaitgalį.

Roma Buivydienė,
Pociūnėlių miestelio bendruomenės narė

Total
0
Dalinasi
Related Posts