Važiavo dovanų- gavo špygą

Vilniuje dvyliktą kartą suorganizuotoje „Auksinių krivūlių“ įteikimo ceremonijoje, kurioje už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Renginys tradiciškai skirtas Lietuvos vietos savivaldos dieną. 14 ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos atstovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus – labiausiai tam tikrose srityje pasižymėjusias savivaldybes – bei įteikė apdovanojimus.

„Auksinė krivulė“ tradiciškai aplenkė ir Radviliškio rajono savivaldybę, nors į jos teikimo ceremoniją iš savivaldybės važiavo net 11 narių delegacija.

Gal tokį gausų būrį vykti kartu meras pasikvietė galimai tikėdamasis, kad gaus ne vieną „Auksinę krivūlę“ ir joms parsigabenti prireiks pagalbininkų.

Kaip žinia, „Auksinės krivūlės“ teikiamos už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui. Radviliškio rajono savivaldybės ypatingi nuopelnai būtų nebent dažnas valdininkų lankymasis teisme, nebaigtos brangios statybos, mažiausi medikų ir mokytojų atlyginimai regione   bei visoje Lietuvos žiniasklaidoje skambantys skandalai apie Viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimus.

11 Radviliškio rajono valdininkų delegacija, su meru priešakyje,  darbo dieną už mokesčių mokėtojų pinigus pabuvojo Vilniuje, į kitus pasižiūrėjo ir save parodė.

Beje, savivaldybės užkulisiuose buvo kalbama, kad vykusieji į renginį skundėsi, jog buvo nuobodu, o koncertas – nieko gero.

Tad gal  renginio pasižiūrėti ir su kitais merais pasilabinti galėjo vykti tik meras  su administracijos direktore (kaip matome iš jų dienotvarkių, jie galimai kartais kartu atostogauja ir keliauja) – būtų ir pinigų sutaupyta, ir žmonės  nebūtų gaišę laiko, kaip sakė, nuobodžiame renginyje.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts