Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Važiavo dovanų- gavo špygą

Avatar

Paskelbta

data

Vilniuje dvyliktą kartą suorganizuotoje „Auksinių krivūlių“ įteikimo ceremonijoje, kurioje už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Renginys tradiciškai skirtas Lietuvos vietos savivaldos dieną. 14 ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje bei Lietuvos verslo konfederacijos atstovai paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus – labiausiai tam tikrose srityje pasižymėjusias savivaldybes – bei įteikė apdovanojimus.

„Auksinė krivulė“ tradiciškai aplenkė ir Radviliškio rajono savivaldybę, nors į jos teikimo ceremoniją iš savivaldybės važiavo net 11 narių delegacija.

Gal tokį gausų būrį vykti kartu meras pasikvietė galimai tikėdamasis, kad gaus ne vieną „Auksinę krivūlę“ ir joms parsigabenti prireiks pagalbininkų.

Kaip žinia, „Auksinės krivūlės“ teikiamos už ypatingus nuopelnus Lietuvos savivaldai, jos plėtrai ir stiprinimui. Radviliškio rajono savivaldybės ypatingi nuopelnai būtų nebent dažnas valdininkų lankymasis teisme, nebaigtos brangios statybos, mažiausi medikų ir mokytojų atlyginimai regione   bei visoje Lietuvos žiniasklaidoje skambantys skandalai apie Viešųjų pirkimų procedūrų pažeidimus.

11 Radviliškio rajono valdininkų delegacija, su meru priešakyje,  darbo dieną už mokesčių mokėtojų pinigus pabuvojo Vilniuje, į kitus pasižiūrėjo ir save parodė.

Beje, savivaldybės užkulisiuose buvo kalbama, kad vykusieji į renginį skundėsi, jog buvo nuobodu, o koncertas – nieko gero.

Tad gal  renginio pasižiūrėti ir su kitais merais pasilabinti galėjo vykti tik meras  su administracijos direktore (kaip matome iš jų dienotvarkių, jie galimai kartais kartu atostogauja ir keliauja) – būtų ir pinigų sutaupyta, ir žmonės  nebūtų gaišę laiko, kaip sakė, nuobodžiame renginyje.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019