Socialiniai tinklai

Aktualijos

Vaižganto progimnazijos mokytojos susitikime Lenkijoje

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio Vaižganto progimnazijos 2 – 5-ų  klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvauja tarptautiniame projekte ERASMUS+ ,,There’s No Planet  B Stop Climate Change”.

 

Balandžio 24 – 28 dienomis trys progimnazijos mokytojos dalyvavo antrajame tarptautiniame šio projekto susitikime, kuris vyko Lenkijos Sosnowiec miesto Karolio Voitylos mokykloje. Susitikime taip pat dalyvavo mokytojos iš Anglijos, Italijos, Lenkijos.

Projekto svečiai susipažino su mokiniais, mokytojais, administracija, apžiūrėjo Karolio Voitylos mokyklą. Aptarė ir įvertino jau atliktas veiklas, kurios buvo suplanuotos pirmajame susitikime Anglijoje (2016 m. lapkričio mėnesį).

ERASMUS+ koordinatorė Nataša supažindino su projekto tinklalapiu, mokė juo naudotis.

Mokykloje projekto dalyviai stebėjo 4- 6-ų klasių mokinių projektinę veiklą ,,Globalinis klimato atšilimas” ir integruotą anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką, eksperimentą ,,Vanduo”.

Svečiams suorganizuotos pažintinės ekskursijos į Bedzino pilį ir į Krokuvą. Projekto dalyviai Krokuvoje aplankė Vavelio rūmus, miesto senamiestį, klausėsi gido paskaitos apie Vyslos upę, jos vandenis.

Susitikimo metu mokytojai sukūrė mokinių gamtos saugojimo taisykles, numatė veiklas, kurias reikės atlikti iki 2017 m. spalio mėnesio.

Vaižganto progimnazijos mokiniai, mokytojai, dalyvaudami projekto ERASMUS+ veiklose, prisideda sprendžiant aplinkosaugos, globalinio atšilimo problemas.

 

      Radviliškio Vaižganto progimnazijos informacija

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventės aidai

Avatar

Paskelbta

data

Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė puoselėja gražią tradiciją – kiekvienais metais, likus 100 dienų iki egzaminų, trečiakursiai, mokytojai, auklėtojai, draugai kviečiami į Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventę.

Siekiant atsakingai saugoti savo ir kitų sveikatą šiemet šventė surengta nuotoliniu būdu. Smagu, kad ji tapo nemažiau emocinga ir įsimenanti.

Šilti šventės vedėjos specialiosios pedagogės žodžiai ir vaizdo filmukas apie trejus metus mokykloje sujaudino ne vieną: tie daug čia patirta, sužinota, keliauta, sportuota. Centro direktoriaus, pavaduotojos ugdymui, praktinio mokymo vadovo, profesijos mokytojų, auklėtojų nuoširdūs palinkėjimai palietė ne vieno mokinio ir mokytojo širdį, išriedėjo ašara. Mokinių pasisakymuose – mieli prisiminimai iš centro gyvenimo, padėka mokytojams ir auklėtojams, ateities planai.

Nesvarbu, kad šventė nuotolinė, kad nebuvo galimybės apsikabinti, paspausti ranką, įteikti gėlės žiedą. Ji tikrai nuoširdi, įsimenanti, kviečianti tolimesniam keliui į pasirinktą profesiją.

Centro informacija

Skaityti daugiau

Aktualijos

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriuje abiturientų ir absolventų šventė

Avatar

Paskelbta

data

RTVMC Šeduvos technologijų ir verslo mokymo skyriaus bendruomenė rinkosi į virtualią Šimtadienio ir Paskutinio skambučio šventę. Šventė kiek neįprasta, ne tokia, prie kokios esame įpratę, tačiau nemažiau reikšminga. Dvyliktokai pažymėjo šimto dienų laiką, likusį iki brandos egzaminų. Trečio kurso mokiniai – Paskutinio skambučio šventę, po kurios jų pamokos mokykloje baigėsi, o iki finišo tiesiosios – tai yra kompetencijų vertinimo egzaminų – liko tik praktikos atlikimas darbo vietose.

Renginyje netrūko gražių žodžių, palinkėjimų ir sveikinimų. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Stanislava Kavaliauskienė linkėjo mokiniams sėkmės ir džiaugėsi jaunuolių gebėjimu prisitaikyti prie nuotolinio mokymo. Pirmo kurso mokiniai įteikė abiturientams Šimtadienio kalendorių, padėsiantį neprarasti laiko nuovokos. Absolventai perskaitė savo „testamentą“ ir įteikė atminimo dovaną mokyklai. Gražius žodžius vieni kitiems skyrė ir patys mokiniai, ir administracijos darbuotojai, ir grupių vadovai. Galima tik pasidžiaugti, kad virtualus bendravimas, neatima galimybės švęsti mums svarbias šventes ir leidžia neprarasti svarbaus bendrystės jausmo.

Linkime savo abiturientams ir absolventams nepamiršti, kad gyvenimas yra dinamiškas: siekimai ir tikslai keičiasi, bet svarbiausia – suprasti, kas Jums teikia laimę. Džiaukitės darydami tai, kas Jums patinka, ir gerbkite save už tai, kad sugebate džiaugtis ir suprantate, ko trokštate.

Neformaliojo švietimo organizatorė Audra Kisežauskė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi