Vaižganto progimnazijos mokytojos susitikime Lenkijoje

Radviliškio Vaižganto progimnazijos 2 – 5-ų  klasių mokiniai ir jų mokytojos dalyvauja tarptautiniame projekte ERASMUS+ ,,There’s No Planet  B Stop Climate Change”.

 

Balandžio 24 – 28 dienomis trys progimnazijos mokytojos dalyvavo antrajame tarptautiniame šio projekto susitikime, kuris vyko Lenkijos Sosnowiec miesto Karolio Voitylos mokykloje. Susitikime taip pat dalyvavo mokytojos iš Anglijos, Italijos, Lenkijos.

Projekto svečiai susipažino su mokiniais, mokytojais, administracija, apžiūrėjo Karolio Voitylos mokyklą. Aptarė ir įvertino jau atliktas veiklas, kurios buvo suplanuotos pirmajame susitikime Anglijoje (2016 m. lapkričio mėnesį).

ERASMUS+ koordinatorė Nataša supažindino su projekto tinklalapiu, mokė juo naudotis.

Mokykloje projekto dalyviai stebėjo 4- 6-ų klasių mokinių projektinę veiklą ,,Globalinis klimato atšilimas” ir integruotą anglų kalbos ir pasaulio pažinimo pamoką, eksperimentą ,,Vanduo”.

Svečiams suorganizuotos pažintinės ekskursijos į Bedzino pilį ir į Krokuvą. Projekto dalyviai Krokuvoje aplankė Vavelio rūmus, miesto senamiestį, klausėsi gido paskaitos apie Vyslos upę, jos vandenis.

Susitikimo metu mokytojai sukūrė mokinių gamtos saugojimo taisykles, numatė veiklas, kurias reikės atlikti iki 2017 m. spalio mėnesio.

Vaižganto progimnazijos mokiniai, mokytojai, dalyvaudami projekto ERASMUS+ veiklose, prisideda sprendžiant aplinkosaugos, globalinio atšilimo problemas.

 

      Radviliškio Vaižganto progimnazijos informacija

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts