Vaikai piešė žiemą, minė mįsles

DNGB „Rytas – Šalna“ bendrijos pirmininkė su bendrijos valdybos nariais vasario 5 d. bendrijos vaikams suorganizavo piešinių konkursą tema „Kaip aš praleidau žiemos atostogas“. Taip pat vaikai turėjo išspręsti po vieną Smalsučio galvosūkį ir įminti po mįslę. Kadangi karantinas, vaikai kiekvienas savo namuose piešė ir spalvino užduotis.

Mūsų bendrijoje gyvena 22 bendrijos vaikai. Iš jų šiame žaidime dalyvavo 15 vyresnių mokyklinio amžiaus vaikų, o likusieji – mažieji, darželinio amžiaus, nedalyvavo.

Ant popieriaus lapo vaikai labai gražiai nupiešė savo atostogas. Kiekvieno piešinys buvo skirtingas. Galvosūkiai taip pat buvo įvairūs ir visiems skirtingi.

Vaikai juos įveikė. Po vieną buvo įminta mįslė ir jas atspėjo. Mįslės buvo apie žiemą (apie ledą, šaltį, sniegą). Taip, nes šiemet žiema ypatinga. Daug sniego, visur balta, šaltukas, pusnys nukloja mūsų kiemą.

Komisija nusprendė, kad mūsų namo vaikai , kurie dalyvavo žaidime, yra  gabūs, talentingi ir sumanūs. Šauniai sudalyvavo Austėja, Edvinas, Alina, Deimena, Armandas, Ignas ir kiti vaikai. Tad apdovanojome visus dalyvius, kurie dalyvavo šiame konkurse.

Bendrijos pirmininkė

Total
0
Dalinasi
Related Posts