Vadaktuose – bendruomenės vadovų ir atstovų susitikimas

Gegužės 12 d. Vadaktuose  vykusiose naujojo varpo pašventinimo iškilmėse dalyvavo „Radviliškio krašto bendruomenės“ pirmininkas Gediminas Lipnevičius ir gausus būrys bendruomenės narių.

Aptarti bendruomenės reikalai
Po iškilmingos bažnytinės ceremonijos, bendruomenės Vadaktų skyriaus vadovė I. Miliauskienė  pirmininką G. Lipnevičių ir kartu su juo  atvykusius bendruomenės administratorę Sonatą Skorkaitę bei nares Ireną Grakauskienę, Bronę Krikščiukaitienę, Virginiją Lukšienę, Šeduvos ir Sidabravo skyrių atstovus pakvietė į svečius, aptarti artimiausių bendruomenės planų, pasidalinti naujienomis ir mintimis prie kavos ar arbatos puodelio.
I. Miliauskienė savo kieme suruošė gausias vaišes, o  „Radviliškio krašto bendruomenės“ Sidabravo skyriaus vadovė Vilma Antanaitytė visus pavaišino savo keptu įspūdingo dydžio tortu. Bendruomenės Šeduvos skyriaus vadovės pavaduotojas Vladas Stauga atsivežė kaimiškų vaišių, kartu su juo į šventę atvyko šeduviai: Julija Liolė Petraitienė ir Darius Banevičius.
Besivaišinant, diskutuojant bei dalinantis ateities planais laikas prabėgo greitai ir pasivaišinus gardžiomis vaišėmis bendruomenės nariai išsiskirstė. Kitas bendruomenės vadovų bei atstovų susitikimas planuojamas Sidabravo skyriuje.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ informacija 


Total
0
Dalinasi
Related Posts