Bendruomenės iniciatyva – viešieji pamokslų skaitymai

Vis labiau pasaulyje populiarėja skaitymai netradicinėse erdvėse: fortuose, prie paminklų rašytojams, prie viešųjų bibliotekų.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ narys, gidas Albertas Vitartas mūsų kraštiečio Tėvo Stanislovo atminimą pasiūlė paminėti viešaisiais skaitymais prie rugsėjo 28 d. atidengtos memorialinės lentos Dariaus ir Girėno gatvėje.
„Kadangi ši memorialinė lenta buvo atidengta 16 valandą, siūlau prie jos kasdien šią valandą paskaityti po vieną Tėvo Stanislovo pamokslą. Šie 2018 metai paskelbti Tėvo Stanislovo metais, tad iki metų pabaigos bus perskaityta 100 pamokslų. Tai labai prasminga: pagerbtas ir kraštiečio atminimas, įprasminti jo metai, taip pat paminėtas ir Lietuvos 100 – metis. Visi žinome, kad Tėvas Stanislovas buvo vienuolis kapucinas, asketas, atsisakęs bet kokio turto. Tad ir jo pamokslų skaitymai vyks bet kokiu oru: ar lyja, ar sninga – pareigą  turi atlikti“,- sakė A.Vitartas.
Tėvo Stanislovo pamokslų skaitymai prie memorialinės lentos jau prasidėjo nuo spalio 1 dienos. „Radviliškio krašto bendruomenė“ kviečia visus prisijungti prie viešųjų skaitymų ir ateiti kasdien 16 valandą prie memorialinės lentos jeigu ne paskaityti pamokslo, tai bent pasiklausyti – sugaišite tik kelias minutes, o prasmingos frazės galbūt įstrigs sieloje. Tėvo Stanislovo pamokslai taip pat bus skaitomi prieš kiekvieną bendruomenės popietę.
Pirmieji šią gražią akciją  palaikė ir pamokslus skaitė  A.Vitartas ir bendruomenės pirmininkas G. Lipnevičius.

„Radviliškio krašto“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts