Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Už aplaidumą – po medalį

Avatar

Paskelbta

data

Apie Radviliškį  2016 m. spalio mėnesį sužinojo visa Lietuva – jį išgarsino didžiulis gaisras, kilęs UAB „Gairelita“. Gaisro padarinius vis dar skaudžiai jaučia Žironų gatvės gyventojai: suniokota aplinka, vandeniu sulieti namai, už patirtus nuostolius negautos kompensacijos.

Juk gyventojai dvejus metus mynė mero, administracijos direktorės slenkstį baimindamiesi gaisro ir gresiančios ekologinės katastrofos.
Bet kam įdomūs tie gyventojai ir jų bėdos – net ir tokios nelaimės fone valdininkai surado kuo pasidžiaugti, už ką vienas kitą apdovanoti medaliu, pagirti.

Gruodžio 22- osios Tarybos posėdis prasidėjo iškilminga ceremonija – valdžios vyrai apsikeitė apdovanojimais pagal principą „Tu man – aš tau“. (Beje, tai sena Radviliškio valdininkų tradicija vienas kitą apdovanoti medaliais – vienas kitą jie apsidovanojo ir per Verslininkų pagerbimo šventę).
Radviliškio rajono savivaldybės meras savo  Padėkos ženklą įteikė Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkui Kęstučiui Bautroniui. Šiaulių ugniagesių vadui padėkota už nuoširdžią pagalbą ir efektyvų ir sklandų gelbėjimo darbų organizavimą valdant ekstremaliąją situaciją Radviliškio mieste.
Neliko merui Antanui skolingas ir Kęstutis Bautronis – jis už glaudų bendradarbiavimą jam įteikė vardinę dovaną – Šiaulių apskrities priešgaisrines gelbėjimo valdybos ženklą „Už nuopelnus priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai“.
Nebuvo pamirštas ir Radviliškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Linas Tautkevičius – jis apdovanotas kukliau – mero padėkos raštu.
Ką gi, istorija klasikinė – valdžios vyrai apsikeitė medaliais, paplekšnojo viens kitam per petį: „Mes šaunuoliai, užgesinome gaisrą, suvaldėme ekstremalią situaciją“.
Tik klausimas, kodėl neįteikti medaliai bei apdovanojimai gyventojams, padėjusiems gesinti gaisrą, patyrusiems didžiulį siaubą, kai ugnis kėsinosi į jų dešimtmečiais užgyventą turtą? Ar nereikėtų jiems įteikti Padėkos ženklų už ištvermę, kantrybę taikstantis su „Gairelitos“ vadovų savivale ir savivaldybės neįgalumu (ir nenorą) suvaldyti grėsmingą situaciją – liepti verslininkams likviduoti greitai užsidegančius pjuvenų kalnus?
Šioje iškilmingoje ceremonijoje meras pranešė faktą, kad  pasaulyje iki šiol nebuvo tokio gaisro kaip Radviliškyje: neužfiksuotas tokio aukščio pjuvenų kalnų gaisras. (Beje, kas gali paneigti, kad šis faktas buvo praneštas ne be pasididžiavimo gaidelės mero balse?).
Pasirodo, valdininkai ieškojo ir tokios informacijos apie gaisrą – gal nori jį pasiūlyti įtraukti į Gineso rekordų knygą?
Tik turbūt reikėtų jį fiksuoti kitoje, dar neegzistuojančioje knygoje, – Savivaldybių apsileidimo ir neveikimo rekordų knygoje. Čia Radviliškio savivaldybė be konkurencijos užimtų pirmą vietą.

„Radviliškio krašto“ informacija

 

 

 

 

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019