Socialiniai tinklai

Aktualijos

Tyrimas dėl kūno sužalojimo, atskleidė ir tris neteisėto disponavimo narkotinėmis bei psichotropinėmis medžiagomis atvejus

Avatar

Paskelbta

data

Birželio 11-ąją, prieš šeštą valandą  ryto, Joniškyje, Draugystės g., esančio daugiabučio gyventojus pažadino trenksmas ir pasigirdusios dejonės. Pažvelgę pro langą, žmonės pamatė po langais gulinčią mergaitę. Iškviesti medikai  ją nuvežė į Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko kliniką. Po  apžiūros jai konstatuoti  daugybiniai kūno sužalojimai ir ji paguldyta į vaikų intensyviosios terapijos skyrių.

Tyrimą dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo pradėjo Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai, šiuo metu jis jau perduotas Šiaulių AVPK Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos tyrėjams. Pirminiais duomenimis, mergaitė per balkoną iškrito pati. Tą naktį bute, iš kurio balkono ji iškrito, keleto asmenų kompanija girtavo. Po įvykio minėtą butą  policijos pareigūnai rado užrakintą, nieko jame nebuvo. 18-metis buto šeimininkas, kurio motina išvykusi į užsienį, surastas pas draugus. Jis uždarytas į areštinę. Čia uždarytas ir ten pat sulaikytas jo 19-metis draugas, kuris dalyvavo naktį vykusiose išgertuvėse. Abu vaikinai įtariami vartoję narkotinių medžiagų, paimti tyrimai jų apsvaigimui nustatyti.  Apžiūrėdami naktinio pasilinksminimo vietą Draugystės g. esančiame bute, policijos pareigūnai rado plastikinį maišelį su septyniais folijos gniužulėliais, kuriuose buvo žalios spalvos augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga – marihuana.

Tyrimas parodė, kad sulaikytųjų vaikinų pažįstamų ratas –  priklausomas nuo  narkotinių medžiagų. Pradėti dar du ikiteisminiai tyrimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Ieškodami 18-mečio buto šeimininko, tyrėjai Žemaičių g. daugiabučio gyvenamojo namo laiptinėje  sulaikė jo 18 metų pažįstamą iš  Joniškio r.  Tautginių k. Jis elgėsi  neadekvačiai, kalbėjo nerišliai. Joniškio rajono policijos komisariato patalpose apžiūrint sulaikytąjį, iš jo  apatinių  drabužių buvo ištraukta 12  paketėlių, įtariama, taip pat su marihuana.

Užėję  į to paties namo vieną butą, kuriame gyvena sulaikytųjų bendri pažįstami, jame rado 147, įtariama,  psichotropinių tablečių ir paketą su, įtariama, marihuana. Tabletė rasta ir  čia buvusio 18 – mečio šortų kišenėje. Vaikinas taip pat buvo sulaikytas ir uždarytas į  areštinę.

Visiems sulaikytiesiems pateikti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Prašome pagalbos identifikuojant šias moteris

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono  komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl sugadintų parduotuvės prekių. Prašome pagalbos, identifikuojant šių moterų, galinčių turėti tyrimui reikšmingos informacijos, asmenybes.

Asmenis, atpažinusius vaizdo įraše matomas moteris, prašytume paskambinti vyriausiajam tyrėjui Laimonui Petkevičiui telefonu (8 700) 61481 arba parašyti elektroniniu paštu laimonas.petkevicius@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Šiaulių pareigūnai demaskavo „greitosios pagalbos“ tašką Kuršėnuose

Avatar

Paskelbta

data

Ankstų spalio 21-osios rytą Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai Kuršėnuose surengė operaciją, kurios metu pričiupo „greitąją pagalbą“ namine degtine drebulio purtomiems klientams   teikiančius „gyduolius“.

Prie Daugėlių gatvėje esančio daugiabučio namo pareigūnai atvyko anksti ir jau septintą valandą užfiksavo  į laiptinę, kurioje, įtariama, buvo  vykdoma nelegali prekyba „naminuke“, traukiantį vyruką. Po kurio laiko išėjusį kuršėniškį tyrėjai sulaikė  ir pas jį rado  0,2 l talpos stiklinį buteliuką su „vaistais“, kurie skleidė specifinį naminės degtinės kvapą. Vyras nurodė,  kur tą skystimėlį nusipirko. Pirkėjas dievagojosi, kad naminės degtinės  reikėjo būtinai, nes jautėsi labai blogai, kadangi vakar gėrė.

„Žinojau, kad nelegalu, pirkau todėl, kad reikėjo atsigauti, nes parduotuvėje be 10 val. nebūčiau gavęs atsigauti, o  krūtinėje – skausmas… – aiškino sulaikytasis.

Vos spėję išsiskirti su šiuo „ligoniu“, pareigūnai pamatė jau kitą, traukiantį į tą pačią laiptinę. Šis buvo sulaikytas, išeinantis pro duris. „Vaistus“ jis buvo suvartojęs vietoje, nes tokia galimybė buvo  sudaryta. Patekę į „greitosios pagalbos“ buto vidų, pareigūnai rado sugraduotas stiklines, į kurias buvo pilamas kliento pageidaujamas kiekis vartoti vietoje.

Kol pareigūnai bute darė kratą,  sutartiniu ženklu į duris pasibeldė dar septyni „ligoniai“. Pareigūnų pasirodymas tarpduryje juos labai nuvildavo. Ir tik tada, kai prie daugiabučio privažiavo policijos automobilis, klientai išsilakstė ir į duris nebesibeldė.

Pareigūnai pas čia gyvenančią 64 metų moterį ir 52 metų jos sugyventinį rado apie 20 litrų skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą, bei 33  pakelius cigarečių FEST, nepaženklintų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo  pradėtas ikiteisminis tyrimas, o dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo ir laikymo – administracinė teisena.

Buto šeimininkė dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymo ir realizavimo jau teista anksčiau.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019