Turininga pociūnėliečių išvyka į Vilnių

Rugsėjo 12 d. Pociūnėlių pagrindinės mokyklos 5 – 10 klasių mokiniai, paskatinti mokyklos direktoriaus Anatolijaus Gailiūno, lydimi mokytojų Jurgitos Goscevičienės ir Dariaus Kilio, vyko į Vilnių. Atvažiuoti į sostinę, aplankyti Lietuvos Respublikos Seimą juos pakvietė Seimo narė Asta Kubilienė.

Lankydamiesi Seimo rūmuose, mokiniai susipažino su istoriškai svarbiomis patalpomis, domėjosi Seimo narių darbo specifika, stebėjo posėdį. Įdomu buvo apžiūrėti Seimo narės Astos Kubilienės darbo kabinetą, pabendrauti su pačia seimūne, malonu gauti iš jos dovanų. Didelį įspūdį paliko Kovo 11-osios Akto salė, Konstitucijos salė, Algirdo Mykolo Brazausko salė.

Pažintis su Vilniumi tęsėsi Valdovų rūmuose. Įsiminė išsamus gidės pasakojimas apie Lietuvos simboliką interjere. Puikių įspūdžių dovanojo dalyvavimas edukacinėje programoje, kur vaikai patys kūrė pakabukus su senoviniais simboliais.

Nepamirštamas apsilankymas pinigų muziejuje. Čia kiekvienas galėjo įvertinti savo vertę pinigais, pasigaminti skatiką. O kokia įdomi iš centų pastatyta piramidė, patekusi į Gineso rekordų knygą!

Mokiniams labai patiko Vilniuje! Už nemokamą išvyką į šalies sostinę esame be galo dėkingi Lietuvos Respublikos Seimo narei Astai Kubilienei, buvusiai mūsų mokyklos mokinei.

 

Roma Buivydienė,

Pociūnėlių pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts