Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Trims Tarybos nariams gatvės nebedulkės

Avatar

Paskelbta

data

Visai dar neseniai Lietuvą sukrėtė skandalas, kai buvo išasfaltuotas kelias į ministro pirmininko S. Skvernelio namus. Istorija kartojasi ir Radviliškio rajone – Tarybos nariai savo kolegoms nusprendė taip pat išasfaltuoti gatves.

Rajono meras konservatorius A. Čepononis pasekė premjero S. Skvernelio istorijos pavyzdžiu ir teikė siūlymą Tarybai, kad prie jo draugams ir partijos kolegoms priklausančio nekilnojamojo turto būtų išasfaltuotos gatvės.

Skaitytojai, kaip ir daugelis radviliškiečių, metų metus mina savivaldybės valdininkų slenksčius, prašydami išasfaltuoti dulkėtas gatveles, o štai trims Tarybos nariams šast  ir nusišypsojo  Fortūna – prie jų valdų gatvės bus asfaltuojamos. Na, ne visi Tarybos nariai galėtų tikėtis gatvės asfaltavimo šalia jų namų – dažniausiai tik priklausantys „teisingai“ konservatorių partijai ar metai iš metų  besibičiuliaujantys su šios partijos vadovais.

Prie trijų Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narių – save opozicija prisistatančio rajono socialdemokratų partijos skyriaus pirmininko K. Račkauskio bei konservatorių, mero kolegų S. Dišlės ir E. Pranevičiaus –  priklausančio nekilnojamojo turto bus išasfaltuotos gatvės.

Beje, Tarybos narys K. Račkauskis, net du kartus paklaustas apie prie jo valdų asfaltuojamą kelią, „nėrė į krūmus“ ir į klausimus nesiteikė  atsakyti.

Už šį sprendimą balsavo konservatoriai: A. Čepononis, A. Grabauskas, K. Dainius, I. Palionienė, T. Januševičius, P. Kablys, J. Kvėglys, S. Nakutis, A. Budrikas; socialdemokratai: E. Ivanauskytė, V. Janulaitienė, J. Pravilonis, S. Luščikas; „valstiečiai“: J. Povilaitis, K. Dambrauskas, M. Pauliukas, V. Krikščiūnas; „darbiečiai“: J. Baublys, Z. Žvikienė.

Už šį sprendimą nebalsavo nepartiniai Tarybos nariai – V. Aleknienė ir G. Lipnevičius.

Tad trys politikai, dar nespėję nei kojų apšilti Taryboje, netrukus džiaugsis asfaltuotomis gatvėmis prie savo nekilnojamojo turto. Kuo toliau, tuo labiau ryškėja tikroji, neapsimestinė opozicija Radviliškio rajono savivaldybės taryboje.

„Radviliškio krašto“ informacija

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019