Tradicinė sporto šventė

Besparnis būtų gyvenimas,

Tuščias, niūrus, vienareikšmis,

Jeigu jo nenušviestų vaiko šypsnys.

Jei šviesus vaiko juokas

Nepaglostytų mūsų širdies…

                             (J. Marcinkevičius)

 

Smagu ir simboliška, kad artėjančios atostogos ir nerūpestinga vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena.  Dabartinis pasaulis pilnas prieštaravimų: šalia amžinųjų vertybių ir atsiveriančių naujų galimybių jauno žmogaus tyko įvairios grėsmės  ir žalingų įpročių pavojus.  Tad birželio 1- oji dar kartą primena, ką reikėtų nuveikti, kad visi jaustųsi saugūs ir sveiki.

Geriausias būdas propaguoti aktyvų laisvalaikį bei sveiką gyvenseną – patiems aktyviai sportuoti. Birželio 1-ąją Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro bendruomenė gausiai rinkosi į centro stadione  organizuojamą sporto šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

Šventės dalyviams išsirikiavus, geriausi centro sportininkai      Kristina Kirilesku ir Laurynas Šaulis iškėlė vėliavą, o direktorius Jonas Pravilonis pasveikino susirinkusius ir palinkėjo džiugių emocijų, šilto bei draugiško bendravimo ir sportinės sėkmės.

Šventės organizatoriai kūno kultūros mokytojai metodininkai  Stefa Bartkuvienė ir Dalis Lapašinskas bei renginio vedėja Irena Kavaliauskienė  pristatė sportines užduotis bei rungtis,  o dalyviai, aidint sirgalių šūkiams, skubėjo rodyti savo ištvermę, jėgą, vikrumą ir pastabumą.

Pralaimėti nenorėjo niekas, todėl kovinė nuotaika ir sportinis azartas liejosi per kraštus. Kol komisija skaičiavo rezultatus, virėjo specialybės mokiniai  vaišino koše.

Ištvermingiausi, greičiausi, stipriausi ir taikliausi sportininkai, išbandę jėgas estafetinio bėgimo, 400 m sportinio ėjimo, giros kilnojimo, bėgimo su maišais, virvės traukimo, taikliosios rankos rungtyse, apdovanoti medaliais ir saldžiais prizais.

Šventės tikslas – sistemingai sportuoti ir rūpintis sveikata, buvo pasiektas: visi skirstėsi ne tik nešini medaliais, bet ir kupini naujų įspūdžių bei gerų emocijų.

 

                                                  Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts