„Tik tau, mano mamyte“

„Mama, be tavęs mūsų nebūtų ir mes negalėtume grožėtis pasauliu“ (D.S.).

Šiuose žodžiuose tiek daug pasakyta apie mamą: kokia ji svarbi ir ypatinga, kiek ji daug reiškia kiekvieno mūsų gyvenime. Motinos diena – nuostabi visų mamyčių šventė, dar kartą primenanti, kaip jūs ją mylite. Ši diena skirta pasakyti nuoširdžius žodžius ir skirti dėmesį tik jai vienai, mamai.

Šia proga Pavartyčiuose „Radviliškio krašto bendruomenės“ Šeduvos ir Pavartyčių skyrių vadovė Aksana Pelenytė sukvietė vaikus padaryti mamytėms staigmeną – dovanėlę, kuria nudžiugintų ir pasveikintų savo mamas. Vaikai visi iki vieno su dideliu noru ir užsidegimu kūrė dovanėles mamytėms.

Vieną savaitgalį vaikai piešė mamyčių portretus, fotografavosi sveikinimui, o kitą savaitgalį darė puokštes su atverčiamomis širdelėmis, kuriose įklijavo savo fotografiją ir rašė kas gražius sveikinimus, kas nuoširdžius palinkėjimus, dėkojo mamytėms ir močiutėms už meilę ir rūpestį. Juk vaikų parašyti žodžiai iš širdies mamytėms patys gražiausi ir nuoširdžiausi.

Padarę dovanėles vaikai savimi didžiavosi ir grožėjosi darbeliais, su nekantrumu laukė, kada ateis mamyčių diena ir galės įteikti dovanėlę. Atėjus Motinos dienai ir įteikę dovanėles mylimoms mamytėms vaikai džiaugėsi, kad mamytėms labai patiko jų dovanėlė.Vaikų džiaugsmas, pastangos, meilė ir nuoširdumas – nuostabiausia dovana mamytėms.

„Radviliškio krašto bendruomenės“ Pavartyčių skyriaus informacija
Gedo Pelenio nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts