Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Tėvo Stanislovo pamokslų skaitymai sudomino radviliškiečius

Avatar

Paskelbta

data

„Radviliškio krašto bendruomenės“ inicijuota  akcija – kasdien, 16 val., prie memorialinės lentos, skirtos Tėvui Stanislovui, skaityti po vieną jo pamokslą surado atgarsį radviliškiečių širdyse.

Pirmąjį pamokslą skaitė šios idėjos sumanytojas bendruomenės narys, gidas A.Vitartas. Nuo spalio 1  iki 9 dienos buvo perskaityti devyni prasmingi pamokslai, kurios skaitė dešimt radviliškiečių: Albertas Vitartas, Gediminas Lipnevičius, Sonata Skorkaitė, Dovilė Gapšienė, Vida Marcinkienė, Skirmunda Jankevičienė, Iveta Skulmytė, Laimutė Vaičiulytė, Teresė Kojalienė, Danguolė Sopina.
Kviečiame prie šios prasmingos akcijos prisijungti daugiau bendruomenių: įstaigų, mokyklų, įmonių. Sugaišite tik kelias minutes, tačiau prasmingi pamokslų žodžiai daugelio širdyje galbūt įstrigs ilgam.
Ateikite kasdien, 16 valandą, prie Tėvo Stanislovo atminimui skirtos memorialinės lentos, Dariaus ir Girėno g. 15, ir pasisiūlykite paskaityti pamokslą.

„Radviliškio krašto“ informacija

1 Comment

1 Comment

  1. Avatar

    Audrius

    2018 spalio 16 at 10:05

    Maladiec Vytarts, iš kito tik reikalaun, o pats daro realiai nuli…. Radviliški šachmatu klubo Fb grupė.

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019