Teniso dvejetų turnyras

Baisogalos gimnazijos atnaujintoje sporto salėje kovo mėnesį prasidėjo teniso turnyras. Jame dalyvauti panoro 24 teniso mėgėjai iš Baisogalos, Radviliškio, Šiaulių, Pasvalio ir kitų vietovių. 12 porų pagal  tam tikrą tenise priimtą varžybų sistemą pogrupiuose po pirmųjų dviejų susitikimų  pasiskirstė į stipresnes ir silpnesnes poras ir kovo 31 d. jau buvo išaiškinti stipriausieji ir nugalėtojai.

Dėl trečiosios vietos vienoje pusėje žaidė radviliškiečiai Aurelijus Stauga su Tomu Poviliansku, kitoje tinklo pusėje – mūsiškis Egidijus Bičkauskas su radviliškiečiu Dainium Beinoriu. Labai lygioje kovoje tik trečiame sete išaiškėjo nugalėtojai – Egidijus ir Dainius: 1 – 6; 6 – 4; 7 – 6 (8 – 6).

Po taurių įteikimo trečios vietos laimėtojams, susitiko pretendentai į nugalėtojo taurę. Malonu, kad tai buvo baisogaliai žaidėjai. Vienoje pusėje – patyręs žaidėjas, ne vieną pergalę iškovojęs, kairiarankis Saulius Danielius poroje su Edu Žižniausku, kitoje – Saulius Džiaugys ir Eimantas Briedelis. Neilga buvo jų kova: 6 – 3; 6 – 2 pirmą vietą ir stipriausių turnyro taurę iškovojo Saulius Danielius su Edu. Šitiems stipriausiems turnyro vyrams Gintaras Marcinkus įteikė pirmos ir antros vietų 4 taures.
Balandžio 10 dieną turnyras baigėsi. Tą vakarą susitiko pretendentai dėl Paguodos prizų. Vienoje pusėje žaidė šiauliečiai Mantas Kalašinskas su Kęstučiu Naujoku, kitoje – tytuvėniškis Tomas Adomaitis ir radviliškietis Paulius Radėnas. Pajėgesni buvo T.Adomaitis ir P. Radėnas, nugalėję savo varžovus 6 – 2; 6 – 4. Šie vyrai gavo po atminimo prizą.

Dėkingi esame Baisogalos gimnazijos vadovybei, leidusiai rungtyniauti jaukioje sporto salėje.

Gintaras Marcinkus

Total
0
Dalinasi
Related Posts