Teisės aktai kurpiami va bank stiliumi

Pažinčių saite viena moteris paragino visus naujokus suskubti paplaukioti baidarėmis, pirtyje pasivanoti, nes rugsėjį  vėl viskas  iki vasaros užsidaro.
Kaip planuoti renginius, konferencijas, pranešimus, studentų mokymus moteriausybei yra tas pats, ten kompetencija ir atsakomybė yra filosofinės sąvokos.

Pasuku į Sveikatos apsaugos ministeriją, gi man kaip mokslininkui maga žinoti, kur reiks dėti visus scenarijus, tekstus užhermetizavus tautą ilgiems mėnesiams?

Popiežiui prisiskambinti yra lengviau ir efektingiau. Penki numeriukai ir visur tik covid komercinės ligos pavojus. Jokių konsultacijų vėžio, osteoporozės, mitybos ir kitais klausimais. Lietuvoje be Uhano sukurtos zarazos kitų ligų nebėra. Suku į NVSC, gi ponia Razmuvienė epidemiologinėje situacijoje groja išimtiniu smuiku.

Vėl ta pati litanija-1,2,3,4,5- budinti atsakė: „Mes teisės aktų nekuriame, nu pasiskiepijus lyg jau privilegijos bus“.

Artimas žmogus dirba medicinos sferoje. Šimonytė rėžė: „Nu durniukai, iki liepos 6 nėra 70 proc.“ Lyg žmonės kalti dėl stringančio proceso, registravimosi, nepanaudotų dozių – vėl būsite rezervatuose su nuotoline forma ir kelių eurų subsidijų viltimi.

Štai kokioje šalyje dar stenėsime iki 2024. Nereik ieškoti kompromiso su verslu, mokslininkais, žmonėmis, kitais gyvenimo sektoriais – kaip užplauks debesėliai kasininkui ir pokyčiai po pokyčių garbanei, taip eilinis mužikėlis ir turės elgtis.

Net galiu lažintis atsakingai ir vienareikšmiai – kopijuotojai remsis latvių analogu, ten naudojama prievarta, areštai, masiški atleidimai iš darbo. Shwabo knygutės ideologija vykdoma praktiniu aspektu su priedais net…

Ruslanas Baranauskas, mokslo atstovas

Total
2
Dalinasi
Related Posts