Taurė iškeliavo Skaudvilėn

Tradiciniu tapęs liepos pabaigoje Baisogalos kortuose vyko jau 13-tasis Dučinsko taurei laimėti atviras teniso turnyras. Šeštadienį, liepos 27 d., Gintaro pakviesti atvažiavo svečiai, tarp jų du A. Dučinsko giminaičiai iš Vilniaus. Turnyre dalyvavo 17 žaidėjų, iš jų 6 buvo vyresni kaip 50 metų ir jie žaidė vienetus ir dvejetus vyresnio amžiaus grupėje.

Pirmoji žaidynių diena buvo nekaršta ir prakaito ne per daug išlieta. Antroji diena, sekmadienis, buvo skirta nugalėtojams išaiškinti. Buvo saulėta ir gana karšta, tad žaisti buvo sunkiau. Popietėje dėl trečiosios vietos kortuose susitiko Egidijus Bičkauskis su Edu Žižniausku. Egidijus laimėjo rezultatu 6 – 1, 5 – 7 ir 12 – 10.

Pagaliau susitiko stipriausieji, niekam nepralaimėję – klaipėdiškis Rimantas Preimantas, pagal kilmę baisogalis, ir iš Skaudvilės atvykęs Vytautas Kenstavičius. Tai skirtingo stiliaus žaidėjai. Aukštasis Rimantas mėgsta žaisti agresyviai, ypač sėkmingai atakuoja išbėgęs prie tinklo, o Vytautas, priešingai, tik gesina kamuoliuką suktu judesiu tiek iš kairės, tiek ir iš dešinės. Taip žaisdamas jis neleido Rimui išvystyti stiprių dešiniųjų smūgių. Po dviejų kėlinių rezultatu 6 – 4 ir 6 – 2 nugalėjo svečias iš Skaudvilės. Vytautas yra Skaudvilės gimnazijos fizinio lavinimo mokytojas, jam 59 metai, ir nors Skaudvilėje teniso kortų nėra, bet jis važinėja žaisti su tauragiškiais ir ten yra stipriausias.

Kitas turnyras planuojamas rugpjūčio 24 d. Kviečiame atvykti.

Kazys STROLYS

Total
0
Dalinasi
Related Posts