Baltosios lazdelės dieną – gera nuotaika ir sveikinimai

Radviliškio miesto kultūros centre susirinkę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo nariai paminėjo Baltosios lazdelės dieną, atšventė Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos 95-metį, išklausė filialo pirmininkės Janinos Aižinienės veiklos ataskaitą ir ją vėl perrinko naujai kadencijai.

Šventiniame, ataskaitiniame-rinkiminiame filialo susirinkime dalyvaujančius Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo narius pasveikino ir aktyvia filialo veikla pasidžiaugė Radviliškio rajono savivaldybės meras Vytautas Simelis, VšĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro direktorius Aloyzas Vilimas, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos nariai Gediminas Lipnevičius ir Zita Žvikienė.

Atvykusieji pasveikinti padėkojo filialo nariams už aktyvią veiklą, už susibūrimus ir neblėstančią energiją bei norą veikti ir už ilgametį ir nuoširdų bei reikšmingą darbą. Už nuolatinę pagalbą Radviliškio rajono akliesiems ir silpnaregiams, VšĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio filialo pirmininkei Janinai Aižinienei įteiktas Mero padėkos raštas. Taip pat padėkos raštai įteikti Romai Apšegienei, VšĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio rajono filialo vokalinio ansamblio „Pasagėlė“ vadovei, už nuoširdų ilgametį darbą su regėjimo negalią turinčiais žmonėmis, VšĮ Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio rajono filialo tarybos narėms Editai Vaitkutei ir Irenai Kanapinskienei – už aktyvią veiklą Radviliškio rajono filiale.

Renginyje pasveikinti filialo nariai, 2020 ir 2021 metais šventę savo asmeninius jubiliejus.

Renginyje tradiciškai dainavo Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Šiaurės rytų centro Radviliškio rajono filialo vokalinis ansamblis „Pasagėlė“, vadovaujamas Romos Apšegienės, gitara grojo Eugenijus Arbušauskas, akordeonu – Matas Rimkūnas, Radviliškio muzikos mokyklos mokinys.

Paruošta pagal Radviliškio rajono savivaldybės informaciją

Total
0
Dalinasi
Related Posts