Tarybos narys Jonas Povilaitis posėdyje suabejojo savo būsena

Jau seniai Radviliškio „valstiečiai“ stebina savo rinkėjus. Seime ši partija stipriai oponuoja konservatoriams, o Radviliškyje – valgo su jais iš vienos lėkštutės, nes yra sudarę valdančiąją koaliciją. Ypač nustebino, kai „valstiečiai“ aktyviai balsavo už mokyklų, medicinos punktų kaimuose uždarymus bei kitus abejotinus projektus, kurie dar labiau pablogino gyvenimą provincijoje. Negana to, rugpjūčio 26 d. Radviliškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje Jonas Povilaitis, Taryboje atstovaujantis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungą, pasipiktinęs, kad spaudoje buvo paminėtas, kaip „vienas seniausių „valdiškos“ įmonės darbuotojų“, suabejojo savo būsena ir nei iš šio, nei iš to pasiteiravo, ar jam nereikia pateikti pažymos dėl amžiaus, po to klausimą patikslino, kad galbūt reikia pažymos dėl jo būsenos.

Posėdžiui pirmininkavęs meras Vytautas Simelis net pasimetė, nes nebuvo aišku, kam toks klausimas galėtų būti adresuotas. J. Povilaitis patikslino, kad šių dalykų jis klausia juristų. Salėje pasigirdo susirinkusiųjų juokas. „Juristas pasižymėjo ir paruoš klausimą dėl amžiaus“ – reziumavo meras V. Simelis.

„Labai rimti tarybos nario klausimai, labai aktualūs, sprendžiant rajono problemas. Jeigu daugiau tokių klausimų bus, manau, mes pakelsime Tarybos autoritetą rinkėjų akyse“, – sarkazmu pliūptelėjo rajono meras. „Gal nejuokinkim žmonių“, – užbaigė šio klausimo svarstymą posėdžio pirmininkas V. Simelis.

Rita Grigalienė

Total
1
Dalinasi
Related Posts