Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Tarybos narė darbo metu virsta Snieguole

Avatar

Paskelbta

data

Darbo metu Tarybos narė S. Dišlė vaikščioja po namus su šakočiais. Skambinu UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriui P. Mickaičiui pasiteirauti, kodėl jo pavaldinė „pavirto” į Snieguolę ir pradėjo dalinti kalėdines dovanas. Nepamiršęs pasakyti, kokią susiformavęs nuomonę turi apie mane, vis tik P. Mickaitis pasakė, kad jo vadovaujamoje įmonėje taip nebus, ir, jei faktai pasitvirtins, ji bus nubausta (tikrai sveikintinas žingsnis). Taigi, jei permokame už šilumą, žinokite, kad kažkiek prisideda ir Tarybos narių piktnaudžiavimas savo statusu.


Pati Tarybos narė, pagauta „nusikaltimo” vietoje, teigia, kad yra savivaldybėje, o tik prispausta argumentų „prie sienos” sako, kad padeda į sunkią padėtį patekusiai močiutei (stipru, atveži nedidelį šakotį darbo metu, dar tikriausiai su tarnybiniu transportu, ir tai laikoma pagalba; bepigu ją dalinti, kai nemoki iš savo kišenės). Net pamiršo pasakyti, kad galbūt dar tik eis į savivaldybę.


Aš labai tikiuosi, kad direktorius P. Mickaitis bus principingas ir nežiūrės, kad Šeimos ir labdaros fondui, vykdančiam sveikintiną veiklą, vadovaujanti Skaidra Dišlė turi tą veiklą vykdyti laisvu nuo darbo metu.


Ji gal jaučiasi galinti tai daryti bet kada, juk meras A. Čepononis šiandien yra Vilniuje, o tiesioginis vadovas… Galima juk pasakyti, kad kai man reikėjo išeiti, jo nebuvo. Skaidra Dišle, ar paaiškinote tai močiutei duodama šakotį, kad gal jis yra nupirktas iš kitų UAB „Radviliškio šiluma” klientų kišenės… Nors jums gal ne naujiena susimaišyti „kišenes” ir dalinti „svetimą” gėrį savo vardu. Gėda, aš tiek galiu pasakyti, ne todėl, kad darote gerą darbą ar vykdote gerą veiklą, o todėl, kad taip darydama „vagiate” iš kitų.


Marius Aleksiūnas

Rajono aktualijos

Reikalinga pagalbinė darbininkė

Avatar

Paskelbta

data

Reikalinga pagalbinė darbininkė namo ir aplinkos tvarkymui Radviliškyje (1 kartą per savaitę)  Tel. 8 682 3718

Skaityti daugiau

Rajono aktualijos

Radviliškyje sulaikytas vairuotojas, galimai disponavęs narkotinėmis medžiagomis

Avatar

Paskelbta

data

2020-03-20 apie 17:30 val. Radviliškyje Maironio g., policijos pareigūnams sustabdžius ir patikrinus automobilio BMW 530 dokumentus, vairuotojo gim. 1991 m. buvo paprašyta išlipti iš automobilio. Vyras išlipdamas iš automobilio, iš striukės kišenės išmetė permatomą, plastikinį paketėlį su galimai narkotine medžiaga. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019