Socialiniai tinklai

Rajono aktualijos

Tarybos narė darbo metu virsta Snieguole

Avatar

Paskelbta

data

Darbo metu Tarybos narė S. Dišlė vaikščioja po namus su šakočiais. Skambinu UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriui P. Mickaičiui pasiteirauti, kodėl jo pavaldinė „pavirto” į Snieguolę ir pradėjo dalinti kalėdines dovanas. Nepamiršęs pasakyti, kokią susiformavęs nuomonę turi apie mane, vis tik P. Mickaitis pasakė, kad jo vadovaujamoje įmonėje taip nebus, ir, jei faktai pasitvirtins, ji bus nubausta (tikrai sveikintinas žingsnis). Taigi, jei permokame už šilumą, žinokite, kad kažkiek prisideda ir Tarybos narių piktnaudžiavimas savo statusu.


Pati Tarybos narė, pagauta „nusikaltimo” vietoje, teigia, kad yra savivaldybėje, o tik prispausta argumentų „prie sienos” sako, kad padeda į sunkią padėtį patekusiai močiutei (stipru, atveži nedidelį šakotį darbo metu, dar tikriausiai su tarnybiniu transportu, ir tai laikoma pagalba; bepigu ją dalinti, kai nemoki iš savo kišenės). Net pamiršo pasakyti, kad galbūt dar tik eis į savivaldybę.


Aš labai tikiuosi, kad direktorius P. Mickaitis bus principingas ir nežiūrės, kad Šeimos ir labdaros fondui, vykdančiam sveikintiną veiklą, vadovaujanti Skaidra Dišlė turi tą veiklą vykdyti laisvu nuo darbo metu.


Ji gal jaučiasi galinti tai daryti bet kada, juk meras A. Čepononis šiandien yra Vilniuje, o tiesioginis vadovas… Galima juk pasakyti, kad kai man reikėjo išeiti, jo nebuvo. Skaidra Dišle, ar paaiškinote tai močiutei duodama šakotį, kad gal jis yra nupirktas iš kitų UAB „Radviliškio šiluma” klientų kišenės… Nors jums gal ne naujiena susimaišyti „kišenes” ir dalinti „svetimą” gėrį savo vardu. Gėda, aš tiek galiu pasakyti, ne todėl, kad darote gerą darbą ar vykdote gerą veiklą, o todėl, kad taip darydama „vagiate” iš kitų.


Marius Aleksiūnas

Aktualijos

Policija ieško liudininkų

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl liepos 4 d. apie 16.00 val. kelyje Gruzdžiai – Šiauliai įvykusio eismo įvykio, kuriame dalyvavo automobiliai „VW Golf“ ir „VW Sharan“. Tyrėja prašo atsiliepti asmenis, galėjusius pastebėti prie įvykio vietos  stabtelėjusį baltos spalvos sunkiasvorį automobilį. Ieškoma žmonių, įsiminusių sunkiasvorio automobilio valstybinį numerį ar pažįstančių vairuotoją.

Turinčius informacijos gyventojus prašytume paskambinti tyrėjai Gintarei Želvienei telefonu  (8 700) 61469 arba parašyti elektroniniu paštu gintare.zelviene@policija.lt,

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Aktualijos

Gyventojai skundžiasi Miesto gatvėmis vaikščioti nesaugu

Avatar

Paskelbta

data

Pastaruoju metu padaugėjo šaligatviais važinėjančių dviratininkų. Anksčiau buvo reikalaujama dėvėti ryškias liemenes ir net šalmus. Dabar nebereikia nieko. Įdomu, kodėl? Jaunimas šaligatviais važinėja dviračiais rankas susikišęs į kišenes. O kur dar riedutininkai  ir važiuojantys su paspirtukais? Jeigu gatve eina daugiau žmonių, sunku pastebėti važiuojančiuosius ir vos spėji pasitraukti į šaligatvio kraštą.

Branginkime savo ir kitų sveiktą  bei gyvybę, laikykimės nustatytų  eismo taisyklių reikalavimų ir taip bus išvengta skaudžių nelaimių.

Radviliškietė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi

Copyright © 2019