Tarybos narė darbo metu virsta Snieguole

Darbo metu Tarybos narė S. Dišlė vaikščioja po namus su šakočiais. Skambinu UAB „Radviliškio šiluma“ direktoriui P. Mickaičiui pasiteirauti, kodėl jo pavaldinė „pavirto” į Snieguolę ir pradėjo dalinti kalėdines dovanas. Nepamiršęs pasakyti, kokią susiformavęs nuomonę turi apie mane, vis tik P. Mickaitis pasakė, kad jo vadovaujamoje įmonėje taip nebus, ir, jei faktai pasitvirtins, ji bus nubausta (tikrai sveikintinas žingsnis). Taigi, jei permokame už šilumą, žinokite, kad kažkiek prisideda ir Tarybos narių piktnaudžiavimas savo statusu.


Pati Tarybos narė, pagauta „nusikaltimo” vietoje, teigia, kad yra savivaldybėje, o tik prispausta argumentų „prie sienos” sako, kad padeda į sunkią padėtį patekusiai močiutei (stipru, atveži nedidelį šakotį darbo metu, dar tikriausiai su tarnybiniu transportu, ir tai laikoma pagalba; bepigu ją dalinti, kai nemoki iš savo kišenės). Net pamiršo pasakyti, kad galbūt dar tik eis į savivaldybę.


Aš labai tikiuosi, kad direktorius P. Mickaitis bus principingas ir nežiūrės, kad Šeimos ir labdaros fondui, vykdančiam sveikintiną veiklą, vadovaujanti Skaidra Dišlė turi tą veiklą vykdyti laisvu nuo darbo metu.


Ji gal jaučiasi galinti tai daryti bet kada, juk meras A. Čepononis šiandien yra Vilniuje, o tiesioginis vadovas… Galima juk pasakyti, kad kai man reikėjo išeiti, jo nebuvo. Skaidra Dišle, ar paaiškinote tai močiutei duodama šakotį, kad gal jis yra nupirktas iš kitų UAB „Radviliškio šiluma” klientų kišenės… Nors jums gal ne naujiena susimaišyti „kišenes” ir dalinti „svetimą” gėrį savo vardu. Gėda, aš tiek galiu pasakyti, ne todėl, kad darote gerą darbą ar vykdote gerą veiklą, o todėl, kad taip darydama „vagiate” iš kitų.


Marius Aleksiūnas

Total
0
Dalinasi
Related Posts