Socialiniai tinklai

Aktualijos

Šventinis Velykų stalas: pasiruošti užteks vos 10 eurų

Avatar

Paskelbta

data

Nors Velykas šiemet pasitiksime kitaip – be didelių giminės susibūrimų, draugų ir artimųjų lankymo, tačiau šventinis stalas vis tiek bus ruošiamas. O siekiant palepinti namiškius gardžiais patiekalais, nebūtina išlaidauti. Šventiniam stalui paruošti užteks vos 10 eurų.

„Lidl Lietuva“ Pardavimų skatinimo departamento vadovo Lino Baltušio teigimu, pagrindinis velykinių vaišių krepšelis jau daug metų išlieka nepatikęs: tai kiaušiniai, majonezas ir žirneliai bei šviežia antis. Be to, pirkėjai šiuo metu gerokai dažniau ieško gerų kainų pasiūlymų kiaulienai, žuviai, vaisiams ir daržovėms, taip pat kavai, saldumynams.

Įdomiausia, jog apsirūpinti reikiamais produktais ir paruošti velykinį stalą nekainuoja daug – tam gali užtekti netgi 10 eurų. Pavyzdžiui, prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvėse dešimt baltų arba rudų M dydžių kiaušinių kaina siekia 0,69 euro. Majonezo „Kania“ 820 g pakuotę galima įsigyti už 1,39 euro, o skardinę konservuotų žaliųjų žirnelių „Bonduelle“ – už 0,68 euro. Tikra velykinio stalo pažiba gali virsti ir šventinė antis. Šiuo metu šviežios „Pekino“ anties kaina „Lidl“ parduotuvėse siekia tik 2,49 euro.

Šventinis stalas neįsivaizduojamas ir be vieno tradiciškiausių pyragų – „Velykų bobos“, kurios kaina „Lidl“ parduotuvėse šiuo metu siekia 1,79 euro. Norintiems gaiviau, turėtų patikti braškės už 1,44 euro ar apelsinai už 0,69 euro už kilogramą. Atsigaivinti po sočių pietų ir deserto galima gazuotu gėrimu „Coca Cola“. Jo kaina šiuo metu siekia 0,79 euro.

Taigi, įsigiję visus šiuos maisto produktus savo šventiniams stalui, iš viso išleisite 9,96 euro.

Išskirtinis dėmesys tvaresniam kiaušinių asortimentui

Kiekvienas norime, kad mūsų velykinis margutis atlaikytų visus smūgius ir būtų tvirčiausias. Tačiau galvojant apie patvarumą, nereikėtų užmiršti ir jų tvarumo. „Lidl Lietuva“ Pardavimų skatinimo departamento vadovas sako, kad prekybos tinklas supranta savo, kaip vieno didžiausių šalies prekybos tinklų, įsipareigojimus prieš klientus ir aplinką, tad stengiasi „Lidl“ parduotuvėse siūlomą kiaušinių asortimentą planuoti atsakingai.

„Šiemet ypatingai akcentuojame tvarumą, todėl pirkėjams siūlome platų kiaušinių asortimentą, kuriame yra ir ekologiškų, ir laisvėje, ir ant kraiko auginamų vištų kiaušiniai, o narvuose laikomų vištų kiaušinius šiemet atsivežėme iš Suomijos tiekėjo „Munax“. Šis tiekėjas užtikrina vištų gerovės standartus, o Skandinavijoje jie – itin griežti, todėl paukščiai auginami atsakingesniais būdais, jie gyvena mažomis grupėmis po 60 vištų, turi laktas ir lizdus perėjimui. Be to, pagrindinis vištų lesalas yra Suomijoje auginami grūdai, kuriems nenaudojamas glifosatas, limituojami kiti grūdų kultivavimui naudojami cheminiai preparatai“, – sako L. Baltušis.

Šiuo metu Lietuvoje iš viso veikia 55 prekybos tinklo parduotuvės 22-uose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje, Plungėje, Palangoje, Elektrėnuose, Visagine, Šilutėje, Radviliškyje bei Vilkaviškyje.

Lina Skerstytė

Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamentas

UAB „Lidl Lietuva“

Tel. +370 5 267 3228, +370 6 805 3556

lina.skerstyte@lidl.lt

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

III Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas ,,Muzikuojantys berniukai”

Avatar

Paskelbta

data

Klaipėdos Juozo Karoso muzikos mokyklos organizuojamas III tarptautinis konkursas „Muzikuojantys berniukai“, įvyko šių metų kovo 26 d.

Konkursas sulaukė net 78 dalyvių iš daugelio Lietuvos (Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Varėnos, Kretingos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Švenčionių r., Druskininkų, Raseinių) bei Latvijos (Liepojos, Rygos, Malpils, Jekabpils) miestų. Sudėtingomis karantino sąlygomis – tai didelis pasiekimas ir konkurso populiarumo bei reikalingumo patvirtinimas.

Kaip ir daugelis šiuo metu organizuojamų renginių, konkursas vyko nuotoliniu būdu (klausomi ir vertinami konkurso dalyvių vaizdo įrašai). Svarbu paminėti, kad ne tik įrašų darymas, bet ir visas mokymo procesas jau beveik pusę metų tęsiasi tik per nuotolį. Šiandien dažnai vartojamas terminas „nuotolis“, įvairiose veiklose turi ir skirtingą prasmę, ir nevienodas tikslo siekimo galimybes. Praktiniame muzikos atlikimo mokyme – tai neįtikėtinas iššūkis. Ką reiškia nuotolinis darbas muzikos meno bei muzikos instrumento įvaldymo mokyme, kai svarbu ne tik žinių ir informacijos perteikimas (kuris, žinoma vyksta lėčiau ir sunkiau), bet ir daug kitų, specifinių profesinių dalykų: atidus klausymas, aiškus girdėjimas, kūno padėtis ir laisvumas grojimo metu, judesių tikslumas, muzikos pojūtis, emocija, energija ir kt. Visa tai perteikti (ir mokytojui, ir mokiniui), kai skiria ekranas, išties sudėtingas iššūkis, tad, visi jį priėmę ir sugebėję pasiekti gero rezultato, verti didžiulės pagarbos ir dėkingumo žodžių: konkurso dalyviams už jų savarankiškumą, užsispyrimą, darbštumą, norą muzikuoti; mokytojams už išradingumą, kūrybingumą, ištvermę, rūpestį, meilę vaikams ir muzikai.

 Laisvai pasirinktą konkurso dalyvių programą skirtingose amžiaus grupėse (bendras dalyvių amžius 6 – 18 metų) vertino dvi tarptautinės žiuri komisijos: pianistų – pirmininkas Latvijos muzikos akademijos profesorius Normuds Viksne, nariai profesorius Rokas Zubovas ir Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Biruta Vaišienė; stygininkų (smuikininkų ir violončelininkų) – pirmininkė Sandra Grinberga (Latvija), narės LMTA lektorė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos mokytoja ekspertė Kristina Kupšienė ir Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Liuda Kuraitienė. Dalyvių pasirodymai (vaizdo įrašai) pagal surinktų balų skaičių buvo įvertinti laureatų (1, 2, 3 vietos) bei diplomantų vardais.

Radviliškio muzikos mokyklą jau nebe pirmą kartą šiais metais įvairaus lygio konkursuose atstovavo mokytojo Ryčio Borusevičiaus IV klasės mokinys Augustas Kazakėvič. Jei prieš du metus apskritai pirmą kartą dalyvaudamas tokio aukšto lygio kaip  „Muzikuojantys berniukai“ konkurse, Augustas laimėjo III vietos laureato vardą, tai šių metų konkurse jaunasis pianistas tapo  II vietos laureatu.

             Sveikiname nugalėtojus ir linkime naujų kūrybinių pasiekimų!

Skaityti daugiau

Aktualijos

Policija prašo atpažinti moterį

Avatar

Paskelbta

data

Šiaulių apskrities policijos Šiaulių miesto ir rajono komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą  dėl sukčiavimo. Internetiniame tinklalapyje moteris, pasivadinusi „Gettry“, iš pardavėjos  apgaule išviliojo  striukę, kurios vertė – 170 eurų. Kovo 1 d. Šiauliuose, Aido g., prie prekybos centro „Akropolis“, užfiksuota moteris, įtariama, atsiimanti  išviliotąją striukę. Atpažinusius ją gyventojus  prašytume paskambunti tyrėjui Artūrui Augiu telefonais (8 700) 61490, (8 686) 44630 arba parašyti elektroniniu paštu arturas.augys@policija.lt.

                                             Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Skaityti daugiau

Skaitomiausi