Socialiniai tinklai

Aktualijos

Šventiniai renginiai Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre

Avatar

Paskelbta

data

Kūčių ir Šv. Kalėdų laikotarpis – tai metas, kai pildosi slaptos svajonės ir lūkesčiai, kai žodžiai virsta gerumu, o nuveikti darbai – padėkomis. Tai atleidimo, dalijimosi, meilės, gerumo ir šilumos dovanojimo metas.

Džiugu, kad Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre išliko graži tradicija – prieš žiemos atostogas bendrabučiuose susirinkti į Padėkos vakarą, paspausti vieni kitiems rankas, paprašyti atleidimo, palinkėti sveikatos, ramybės, susikaupimo.

Ragaujant pačių paruoštus kūčių valgius mokinius aplankė centro administracija, atskubėjo Kalėdų Senelis su dovanomis. Atvykusiuosius pasitiko linksmų nykštukų būrys, skambėjo nuoširdžios Gabrielės eilės, Jovitos ir Tomo daina.

Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino mokinius su artėjančiomis gražiausioms metų šventėmis ir paragino daryti kuo daugiau gražių ir prasmingų darbų.

Artėjančių švenčių išvakarėse centro mokiniai kartu su auklėtojais ir  mokytojais puošė mokyklą: viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai langus nubarstė karpiniais, virėjo specialybės mokiniai ir mokytojai II aukšto fojė paruošė šventinių valgių stalus. Nuostabią Kalėdinę ekspoziciją sukūrė profesinės reabilitacijos dalyviai, besimokantys pagal floristo padėjėjo programą.

Radviliškio miesto Kalėdinių eglučių alėjoje iškilo įspūdingiausia pripažinta staliaus specialybės mokinių ir mokytojų sumeistrauta medinė eglė.

Žiemos atostogų išvakarėse Kalėdų Senelio asistenčių daina „Tu palinkėki linksmų Kalėdų“ pakvietė centro bendruomenę į  spalvingą karnavalą.

Visus pradžiugino nuotaikingas filmukas, kuriame centro reporteris Tomas mokinius ir darbuotojus kvietė pasidalinti mintimis apie artėjančias šventes ir talentus.

Mokiniai surengė tikrą šventinį koncertą, kuriame nenusileido vieni kitiems balsingumu, kūrybiškumu, spalvingumu, taip suteikdami pakilią nuotaiką visai centro bendruomenei.

Jauniesiems centro talentams labai pasisekė, nes karnavalo metu gautas Kalėdų Senelio kvietimas dalyvauti Kalėdinėje puotoje ir atsiųsti saldūs prizai.

Talentingiausiai centro šokėjai ir šauniausiems dainininkams, mokiniams, šventiškai pasipuošusiems savo kambarius, kalėdinėje parodoje kūrusiems įspūdingas dekoracijas įteiktos dovanėlės.

Šventinį karnavalą vedė centro bendrabučio auklėtojos Birutė Adminienė ir Sigutė Ramanauskienė.

 

                                                 Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

 

Komentarai

Jūsų komentaras

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Aktualijos

Už žiaurų elgesį su gyvūnu Raseinių rajono gyventojui skirta 300 eurų bauda

Avatar

Paskelbta

data

Surištomis galinėmis kojomis į pusnį katiną išmetusiam 52 m. Raseinių rajono gyventojui A. G. teismas skyrė 300 eurų baudą. Į administracinio nusižengimo bylos nagrinėjimą vyras neatvyko.

„Asmuo netinkamai ir žiauriai elgėsi su savo katinu. Tinkamai nepasirūpino gyvūnu, kai šis buvo sužalotas, – sako administracinių nusižengimų bylą nagrinėjęs Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmų teisėjas Vaidas Kazlauskas. – Vyras gyvūnui surišo galines kojas ir išvežęs paliko sniege, kad nugaištų.“

Katinas buvo sužalotas automobilio. A. G. dar pats bandė jį gydyti, bet šiam nesveikstant, nusprendė gyvūnu atsikratyti – išmetė katiną surištomis galinėmis kojomis į sniego pusnį. Surastas katinas buvo užmigdytas.

Teismas konstatavo, kad gyvūnų kankinimu laikomas veterinarinės pagalbos nesuteikimas, kai gyvūnams tokia pagalba būtina, gyvūnų gąsdinimas, sužeidimas ar nužudymas, išskyrus teisės aktuose numatytus atvejus. Raseinių rajono gyventojas paaiškinime raštu nurodė, kad dėl padaryto pažeidimo prisipažįsta ir gailisi. Tai yra atsakomybę lengvinanti aplinkybė, atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta.

Bauda nuo 300 iki 1 750 eurų numatyta už žiaurų elgesį su gyvūnais, gyvūnų kankinimą, kai dėl to gyvūnams gresia žūtis ar suluošinimas. Kadangi A. G. administracine tvarka nebaustas, dirbantis, pripažino, kad žiauriai pasielgė su savo katinu, savo veiksmus vertino kritiškai, todėl jam už padarytą nusižengimą teismas skyrė sankcijoje numatytą minimalią baudą. Manytina, kad pritaikius būtent tokią nuobaudą, bus pasiekti administracinės nuobaudos skyrimo tikslai. 

Teismas nustatė, kad A. G. 2021 m. vasario 8 d. 15 val. Raseinių rajone plastikiniu tvirtinimo dirželiu surišo savo katino galines kojas, kad jis nesiblaškytų, įdėjo katiną į maišelį ir automobiliu išvežė į nuošalią vietą, jį išmetė ir užkasė sniege nugaišti.

Nutarimas per 20 d. nuo nutarimo nuorašo išsiuntimo ar išdavimo dienos gali būti apskųstas Šiaulių apygardos teismui, skundą paduodant per Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmus.

Nijolė Damulė

Šiaulių apylinkės teismo pirmininko padėjėja

(ryšiams su žiniasklaida ir visuomene)

Mob. +370 676 50 348

el. p.  nijole.damule@teismas.lt

Asociatyvi nuotr.

https://siauliu.teismai.lt/

Skaityti daugiau

Aktualijos

Plokščias stogas – ką svarbu žinoti įrengiant?

Avatar

Paskelbta

data

Plokščias namo stogas nepareikalaus daug laiko ir labai didelių išlaidų. Pritaikydami patikimų tiekėjų siūlomus sprendimus ne tik sutaupysite brangaus laiko, bet ir gausite geriausius kainos ir kokybės pasiūlymus, kuriais galėsite būti užtikrinti. Skaitykite toliau ir sužinokite apie plokščiams stogams skirtas medžiagas bei įsigykite jų geromis kainomis!

Visos stogui reikiamos medžiagos

Pastačius namą belieka įrengti stogą, kas iš tiesų nėra taip sudėtinga. Perkant stogo medžiagas pas profesionalius tiekėjus suteikiama mažiausiai 30 metų garantija, todėl aukšta kokybe ir stogų ilgaamžiškumu galėsite tiesiog neabejoti.

Aukštos kokybės stogų medžiagos yra pritaikytos šiaurietiškam klimatui ir temperatūros svyravimams, todėl išlieka nepakitusios ir gali tarnauti ilgus metus. Stogo danga ir kitos dalys sukurtos taip, kad atlaikytų UV spindulių poveikį ir šaltį, taip pat rūgštinį lietų, kuris stogams dažnai gali padaryti rimtos žalos.

Pas specialistus rasite absoliučiai viską, kas reikalinga stogo statybai – nuo kokybiškų ir patvarių dangų iki įvairių papildomų detalių: saugos elementų, laikiklių, plėvelių bei visų kitų būtinų priedų, be kurių nebūtų galima išsiversti montuojant stogus.

BMI Monier pasirūpins kone viskuo, ko reikia greitam, lengvam ir kokybiškam plokščio stogo įrengimui! Kreipkitės į patyrusius specialistus, kurie patars visais rūpimais stogo įrengimo klausimais ir padės išsirinkti tam tikslui skirtas kokybiškas medžiagas.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi