Šventiniai renginiai Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre

Kūčių ir Šv. Kalėdų laikotarpis – tai metas, kai pildosi slaptos svajonės ir lūkesčiai, kai žodžiai virsta gerumu, o nuveikti darbai – padėkomis. Tai atleidimo, dalijimosi, meilės, gerumo ir šilumos dovanojimo metas.

Džiugu, kad Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre išliko graži tradicija – prieš žiemos atostogas bendrabučiuose susirinkti į Padėkos vakarą, paspausti vieni kitiems rankas, paprašyti atleidimo, palinkėti sveikatos, ramybės, susikaupimo.

Ragaujant pačių paruoštus kūčių valgius mokinius aplankė centro administracija, atskubėjo Kalėdų Senelis su dovanomis. Atvykusiuosius pasitiko linksmų nykštukų būrys, skambėjo nuoširdžios Gabrielės eilės, Jovitos ir Tomo daina.

Centro direktorius Jonas Pravilonis pasveikino mokinius su artėjančiomis gražiausioms metų šventėmis ir paragino daryti kuo daugiau gražių ir prasmingų darbų.

Artėjančių švenčių išvakarėse centro mokiniai kartu su auklėtojais ir  mokytojais puošė mokyklą: viešbučio darbuotojo specialybės mokiniai langus nubarstė karpiniais, virėjo specialybės mokiniai ir mokytojai II aukšto fojė paruošė šventinių valgių stalus. Nuostabią Kalėdinę ekspoziciją sukūrė profesinės reabilitacijos dalyviai, besimokantys pagal floristo padėjėjo programą.

Radviliškio miesto Kalėdinių eglučių alėjoje iškilo įspūdingiausia pripažinta staliaus specialybės mokinių ir mokytojų sumeistrauta medinė eglė.

Žiemos atostogų išvakarėse Kalėdų Senelio asistenčių daina „Tu palinkėki linksmų Kalėdų“ pakvietė centro bendruomenę į  spalvingą karnavalą.

Visus pradžiugino nuotaikingas filmukas, kuriame centro reporteris Tomas mokinius ir darbuotojus kvietė pasidalinti mintimis apie artėjančias šventes ir talentus.

Mokiniai surengė tikrą šventinį koncertą, kuriame nenusileido vieni kitiems balsingumu, kūrybiškumu, spalvingumu, taip suteikdami pakilią nuotaiką visai centro bendruomenei.

Jauniesiems centro talentams labai pasisekė, nes karnavalo metu gautas Kalėdų Senelio kvietimas dalyvauti Kalėdinėje puotoje ir atsiųsti saldūs prizai.

Talentingiausiai centro šokėjai ir šauniausiems dainininkams, mokiniams, šventiškai pasipuošusiems savo kambarius, kalėdinėje parodoje kūrusiems įspūdingas dekoracijas įteiktos dovanėlės.

Šventinį karnavalą vedė centro bendrabučio auklėtojos Birutė Adminienė ir Sigutė Ramanauskienė.

 

                                                 Mokytoja Vitalija Rutkauskienė

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts