Šventinį savaitgalį keliuose netrūko ir geranoriškų, ir neblaivių vairuotojų

Ilgas šventinis savaitgalis, pareikalavęs visų supratingumo ir kantrybės, praėjo. Apskrityje per 4 dienas policija sulaukė 39-ių pranešimų apie karantino taisyklių pažeidimus.

Dėkojame visiems įsiklausiusiems ir per šventes likusiems namie bei tiems, kurie privalėjo vykti, tačiau sustabdyti pareigūnų elgėsi supratingai. Sakome ačiū visiems, dovanojusiems šypsenas, pareigūnus vaišinusiems kava ir kitais skanėstais.

Pastarosios dienos parodė, kad dauguma žmonių yra sąmoningi ir elgiasi atsakingai. Nors Šiaulių apskrityje, 21-ame patikros poste, pareigūnų nurodymu buvo apsuktas ne vienas šimtas automobilių, dauguma vairuotojų į situaciją reagavo geranoriškai. Visgi, teko susidurti ir su nepanorusiais vykdyti pareigūnų teisėtų reikalavimų. Šeštadienį, kelyje Pakruojis – Radviliškis, patikros poste sustabdyto automobilio „Ford Galaxy“ 52-ejų metų vairuotojas nesutiko pateikti dokumentų ir tikrintis blaivumą, dėstė savo išgalvotas teises ir principus, visą tai dar spėjo nufilmuoti, o galiausiai aktyviais veiksmais pasipriešino policijos pareigūnams, vienam jų spyrė į koją. Visa tai vyriškiui baigėsi areštinės gultu ir pradėtu ikiteisminiu tyrimu.

Šventinis savaitgalis pažėrė neblaivių vairuotojų. Vieni pareigūnams įkliuvo sustabdyti patikrinimui, o kiti įrodė, kad vairavimas išgėrus gali baigtis šalikelėje. Vakar po pietų Radviliškio rajone vienam vairuotojui, gimusiam 1976 m., kelionė baigėsi šalikelės medžiu ir suniokotu VW Passat automobiliu. Vairuotojui nustatytas sunkus girtumas – 3,03 prom. O vienas šiaulietis, užvažiavęs ant šaligatvio ir apgadinęs kelio ženklą, tikėjosi likti nenubaustas, todėl pasišalino iš įvykio vietos. 45-erių vyriškio nelaimei, pareigūnai jį susekė ir nustatė 2,03 prom. girtumą, todėl atsakomybės už pažeidimus išvengti jau nepavyks.

Per 4 dienas policijai apskrityje įkliuvo 9 neblaivūs vairuotojai, kuriems nustatytas vidutinis ar sunkus girtumas ir gresia baudžiamoji atsakomybė.

Šventės baigėsi, o karantinas tęsiasi. Raginame nepamiršti elgtis atsakingai ir toliau paisyti karantino taisyklių.

Total
0
Dalinasi
Related Posts