Socialiniai tinklai

Kriminalai

Sulaikyti Radviliškyje siautėję vagišiai

Avatar

Paskelbta

data

Nuo spalio mėnesio dalies Radviliškio miesto gyventojų ramybę trikdė vandališka vagišių veikla. Iš įvairių patalpų ir automobilių vogti ūkinės paskirties įrankiai, automagnetolos, mobilūs telefonai, garso aparatūra ir kiti daiktai.

Nors įmonių ir žmonių patirta žala nebuvo ženkli, suaktyvėjusi ilgapirščių veikla sukėlė nemenką atgarsį visuomenėje.

Kruopštaus Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnų darbo dėka nustatyti du įtariamieji – dvidešimt trejų ir septyniolikos metų jaunuoliai.

Paaiškėjo, kad vyresnysis yra septynis kartus teistas radviliškietis – jis suimtas trims mėnesiams, o jo talkininkui, kuriam gresia pirmasis teistumas, skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Nors vagišiai, priremti įrodymų, dalį pagrobto turto nukentėjusiems gražino, jiems gresia iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmės.

Radviliškio r. PK inf.

Kriminalai

Radviliškyje bute rastas lavonas

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 22 d. 12.47 val. Radviliškyje, Radvilų g., bute, rastas vyro, gimusio 1958 m., lavonas be išorinių sužalojimų.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Šiaulėnuose susimušė neblaivūs vyrai

Avatar

Paskelbta

data

Sausio 2 d. 22.10 val. Radviliškio r., Šiaulėnų mstl., Sodų g., neblaivus (1,61 prom.) vyras, gimęs 1973 m., ir neblaivus (1,70 prom.) jo sūnus, gimęs 2001 m., bei sūnus, gimęs 2005 m., dėl sumušė neblaivius (1,94 prom.) vyrą, gimusį 1985 m., ir neblaivų (3,09 prom.) vyrą, gimusį 1983 m. Nukentėjusiuosius medikai apžiūrėjo įvykio vietoje, į gydymo įstaigą nevežė. Tėvas ir 2001 m. gimęs sūnus uždaryti į areštinę, kitas sūnus perduotas Radviliškio pagalbos šeimai centro socialinei darbuotojai.

Skaityti daugiau

Skaitomiausi