Socialiniai tinklai

Kriminalai

Sulaikyti Radviliškyje siautėję vagišiai

Avatar

Paskelbta

data

Nuo spalio mėnesio dalies Radviliškio miesto gyventojų ramybę trikdė vandališka vagišių veikla. Iš įvairių patalpų ir automobilių vogti ūkinės paskirties įrankiai, automagnetolos, mobilūs telefonai, garso aparatūra ir kiti daiktai.

Nors įmonių ir žmonių patirta žala nebuvo ženkli, suaktyvėjusi ilgapirščių veikla sukėlė nemenką atgarsį visuomenėje.

Kruopštaus Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnų darbo dėka nustatyti du įtariamieji – dvidešimt trejų ir septyniolikos metų jaunuoliai.

Paaiškėjo, kad vyresnysis yra septynis kartus teistas radviliškietis – jis suimtas trims mėnesiams, o jo talkininkui, kuriam gresia pirmasis teistumas, skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Nors vagišiai, priremti įrodymų, dalį pagrobto turto nukentėjusiems gražino, jiems gresia iki penkerių metų laisvės atėmimo bausmės.

Radviliškio r. PK inf.

Kriminalai

Radviliškyje dienos metu gatvėje sumušė moterį

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio 19 dieną, 15.30 valandą, Radviliškyje, Žaliosios gatvėje, 26 metų moterį sumušė 23 metų vyras. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau

Kriminalai

Aukštelkų kaime iš nerakinto namo vagys nugvelbė 700 eurų

Avatar

Paskelbta

data

Balandžio mėnesį tarp 8 dienos ir 10 dienos Radviliškio rajone, Aukštelkų kaime, iš nerakinto gyvenamo namo pavogta 700 eurų.

Asociatyvi nuotr.

Skaityti daugiau
REKLAMA

Skaitomiausi