Studentų dresiravimas – mokslo puošmena ir garbė

Dabar Sveikatos apsaugos ministrui Dulkiui dirbti nebereikia, nes rūpinamasi, kaip apsaugoti šeimą, savo didybę prieš viešus ir internetinius išpuolius.  Tai, kad dar vasarį plėšėsi marškinius, esą baikit nesąmones skleisti dėl privalomų skiepų, testavimo, ypač bus pasirinkimas Švietimo sektoriuje – belieka visą tautą užskaityti be atminties –  Alzheimerininkais.

Aš nesiūlau revoliucijų, teroro, pilietinio karo, tačiau meldžiamieji ministeriai ir  Seimo nariai nesuvokia, kad jeigu pasakei žmonėms, kad nebus mobingo, spaudimo ir žygiuokim Skandinavijos,  Tanzanijos keliu, kad ir koks būtų epidemiologinis stovis.

Dabar nusitaikyta į studentiją.  Nes pripirkus tuntus testų, vakcinų natūralu, kad reikia viską iškišti ir padengti atsiskaitymo kaštus. Iš ko padengsi – naivaus, patiklaus, paklusnaus jaunuolio.

Tai, kad testai brangiausi Europoje nė motais, galime milijonais švaistytis, po 100 eurų dalinti senjorams, atvyks užsienio magnatai ir atsiims skolas per miškų išskutimus, prekybcentrių pristatymus.  Ar vasalams reikia savo nacionalinio turto?

Apskritai visose valstybėse, konstitucijoje, Aukštojo mokslo įstatyme aiškiai deklaruojama, kad mokslas yra nemokamas.  Ar galėtų kompensuoti studentams išlaidas pedagoginio universiteto sunaikintojai kaip Dargis,  Avulis, dabar barzdyla  Romanovskis bevelytų visus sugrūsti į žardžius.

Tai pinigėlių juk maišais semk?  Ministerijos perka tonomis kavas, prabangius automobilius.

Bet ar reikia  Lietuvai kompetetingų specialistų?  Žukauskas sunaikino VU  lituanistikos katedrą, greitai nebus nei kam mokytis, nei dėstytojauti.

Ruslanas  Baranauskas – mokslo prelegentas

Total
21
Dalinasi
Related Posts